VIDEO: Karel Voříšek se polil vodou a přispěl na dobrou věc. Vyzval kolegyně z Primy a Lucii Bílou

Moderátor Zpráv FTV Prima Karel Voříšek statečně přijal výzvu Ivany Gottové a Petra Vágnera a ve středečních VIP zprávách ukázal, že nezkazí žádnou legraci. Polil se studenou vodou v živém vysílání a navázal tak na řadu dalších umělců, kteří pomáhají dobré věci.

Karel Voříšek se oproti zahraničnímu polévání rozhodl pomoci lidem v České republice. Slíbil, že symbolických 100 dolarů rozdělí mezi dva dětské domovy, kterým pomáhá. Do výzvy navíc zapojil tři dámy – kolegyně Kláru Doležalovou (Zprávy FTV Prima) a Sandru Parmovou (Odpolední zprávy). Nominace uzavřel Lucií Bílou.

"Jsou to dámy, kterých si profesně velmi vážím a jsem si jistý, že nezkazí žádnou legraci," uvedl Karel Voříšek. "Pomoc by měla směřovat lidem v Česku. Zahraniční model je sice zajímavý, stejně jako myšlenka, ale nikdy nejdu s davem, a proto budu rád, když tento nový řetězec dobrých skutků pomůže právě potřebným u nás. Zároveň vyzývám všechny diváky TV Prima, aby přidali ruku k dílu. Čekáme na jejich videa na našem facebookovém profilu," dodal Karel Voříšek.

Podívejte se, jak se Karel Voříšek polil v přímém přenosu středečních VIP zpráv:

Jeho středeční polévání v živém vysílání je výsledkem výzvy jeho kolegů z VIP zpráv Ivany Gottové a Petra Vágnera. Ti celému polévání přihlíželi ze studia, zatímco Karel vyšel na chodbu, aby nepodmáčel studiovou techniku.

"Chtěla jsem vyzvat svého Karla. A i když vím, že mu studená sprcha nevadí – ráno si ji oba dáváme, rozhodla jsem se pro Karla Voříška. Mému Karlovi by trvalo dlouho, než by vlasy dal do původního stavu tak, aby ho fanoušci poznali,"smála se Ivana Gottová.

Stejný řetězec dorazil v jiné vlně i k dalším moderátorům Primy. Roman Šebrle se poléval v rámci výzvy svých přátel, vzápětí ale sám nominoval svou kolegyni ze Zpráv Gabrielu Kratochvílovou. Jak je vidět, sucho jen tak nebude.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.