VIDEO: Kdo v pražském Prostřeno! nejvíc "prudil"? A komu to vadilo?

U extrovertní Carmen (25) se hostům líbilo, i když sama hostitelka byla trochu nervózní. Komu z hostů to nejvíc vadilo? Dívejte se ve středu v 18 hodin na Primě na další díl Prostřeno!

Nomen omen – Carmen není žádná unylá květinka, ale živelná extrovertka, která zvládne práci i studium. Vaření trénuje o víkendech, kdy jezdí za svým otcem a dědečkem, kterým vždy navaří na celý týden. Projeví se tato kulinářská praxe během její večeře v karlínském půdním bytečku? Masité menu by mohlo zvítězit, kdyby se Carmen povedlo, má ale dost rizikových faktorů.

A hostitelka je dost nervózní: při vaření povinné čočkové sekané zlomí vařečku a uřízne si pár dlouhých nehtů, takže „zvládne vaření a manikúru dohromady,“ žertuje Carmen. Milovníci kvalitního hovězího masa by si u ní mohli přijít opravdu na své, protože bude v syrové i minutkové podobě. Jako carpaccio s neošizeným domácím pestem a též jako steak na pepři se zelenými fazolkami. Vychytá hostitelka stupně propečení, nebo bude na talířích krev? Vystačí jí omáčka ke steakům?

Plánované brambory, které ale naštěstí nejsou na menu, prostě nestíhá. A jak vyjde tomatová polévka a čokoládová terina? Bude stát to čekání za to? Otevře Carmen víno? Proč je Olga jako vyměněná a dokonce chce odejít od stolu? Odvařila si a už taktizuje? Také sabotuje zábavu, ale Markovi připadá návštěva střelnice naopak úžasná a stejně tak i steak, který dojí po ostatních.

Podívejte se, jak se Markovi Olžino chování nelíbilo:

Prohlédněte si, co Carmen uvařila:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.