VIDEO: Naučte se s Prostřeno!, jak dodat cibulce šmrnc

Dobrý kuchařský tip se vždycky hodí. A vy navíc nemusíte čekat do středečních 18 hodin, kdy se na Primě vysílá Prostřeno! Bonusy pro vás totiž máme připravené už teď.

Nikol (27) je moderní mladá dáma, která uvaří v částečně zrekonstruovaném, ale příjemném bytě v pražských Stodůlkách, kde žije se svým přítelem. Její úkol týdne bude sushi, které sice miluje, ale nikdy ho sama nepřipravovala – a jak se s ním popere?

Rozhodně všem zachutnají bagetky s kozím sýrem a hruškou, po úterní bramborové krémové polévce přijde ve středu další krémová polévka, tentokrát z kořenové zeleniny, následovaná hovězím po burgundsku – pro Helenku to bude prostě „guláš“.

A chutnat bude, ať už jako „guláš“, nebo francouzská specialita! Dáša se začne více projevovat, zejména její sebevědomé komentáře jídel na kameru nezatají její vysoké mínění o sobě samé. Nicméně nálada bude mezi dámami stále ještě dobrá, Nikol udrží dobrou atmosféru i při zábavě a mile překvapí dezertem – růžovými koláčky, jimž barvu dodá červená řepa!

Jak docílit toho, aby měla cibule lepší chuť?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.