VIDEO: Nechte se nalákat na slovenský speciál Show Jana Krause

Show Jana Krause vás zve až na Slovensko! A kdo přijal pozvání? Můžete se těšit na sportovního komentátora Karola Poláka, herečku Gabrielu Marcinkovou a za Čechy bude "kopat" herec Pavel Liška. Show sledujte v pátek ve 21.45 na Primě. Zatím se podívejte, na co jsme se hostů zeptali my.

Jako první si k Janu Krausovi na kus řeči přisedne herec Pavel Liška. Alespoň se s českým hostem na Slovensku moderátor trochu aklimatizuje, než skočí rovnýma nohama do "slovenčiny".

Úspěšného herce Pavla Lišku objevil pro film před lety Saša Gedeon. Zahrál si hned hlavní roli ve snímku Návrat idiota, jehož ztvárnil tak věrně, že se na plátnech kin a televizních obrazovkách napevno usadil. Napomohly tomu určitě filmy Pupendo, Horem pádem a Nestyda z autorského pera Jana Hřebejka. A vy si ho určitě pamatujete jako poněkud "trhlého" řidiče autobusu z filmu Účastníci zájezdu, kterému nedalo spát, proč všichni kradou podtácky. Vybavujete si to?

Vloni odešel z Divadla Na zábradlí na „volnou nohu“, koupil si motorku a momentálně hraje "ajťáka" v muzikálu Lucie. Jaký je vlastně zpěvák? Odpověď najdete ve videu:

Poté moderátor Jan Kraus přivítá legendu mezi sportovními komentátory, Karola Poláka. Ten proslul nejen svojí schopností věcně popisovat celá sportovní klání, ale hlavně svým osobitým smyslem pro humor, který se nikdy nebál ve své profesi využít. Některé z jeho hlášek se staly legendárními. Může se ale i takovému "kabrňákovi" někdy stát, že mu slova dojdou? Na to jsme se jej zeptali v našem videu:

A to nejlepší, respektive nejkrásnější, přijde ve slovenském speciálu Show Jana Krause nakonec. Jako třetí přijala pozvání do pořadu Gabriela Marcínková, slovenská herečka, která dobývá Hollywood. Gabriela je na Slovensku nepříliš známá, zato v Hollywoodu o ní už vědí. Navzdory tomu prý Gabriela dlouho bojovala s tím, zda je pro ni herectví to pravé, neboť měla pocit, že jí chybí sebevědomí. Protože se ale dostala do amerického žebříčku sta nejkrásnějších tváří světa, kde skončila na 85. místě a předčila tak mj. i Scarlett Johanson, usuzujeme, že má tahle kráska "našlápnuto" hodně dobře.

Herečka hrála například po boku Anthonyho Hopkinse a Juda Lawa ve filmu 360. Natočila také film Byzantium s oscarovým režisérem Jordanem a hrála v seriálu Horká krev. Do svého filmu si ji nedávno vybral i režisér Mads Mikkelsen. Jak se jí s těmito superstar hrálo? Ptali jsme si jí v krátkém videu:

Slovenský speciál Show Jana Krause sledujte v pátek ve 21.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.