VIDEO: Nikdo není dokonalý v prvních VyVolených bylo dost drámo

Štáb první řady reality show VyVolení si pro své soutěžící přichystal pořádně zapeklitou zábavu. Musí si ve vile udělat vlastní soutěžní pořad Nikdo není dokonalý. A to si tedy pište, že VyVolení měli, minimálně co se základních znalostí týče, k dokonalosti opravdu daleko.

Posoudit to můžete sami v našem videu. Ale ještě předtím, abyste věděli, do čeho jdete, zkuste si sami zodpovědět pár otázek. Jestlipak víte, kdo byl naším prezidentem před Václavem Havlem? VyVoleným nepomohla ani Vladkova nápověda a vy se tak můžete dočkat natolik kuriózní odpovědi jako Kačer či Pelikán… Zábavné to sice bylo, ale správnou odpověď aby člověk pohledal.

V obdobném duchu poté následovaly odpovědi na otázky: Kdo napsal Bílou nemoc?, Kdo složil Mou vlast? Tím byla Kačenka upřímně zaskočená, vždyť přece takhle těžké otázky v Nikdo není dokonalý nejsou!

Skóre jim vylepšila otázka, k čemu se používá anesteze. První odpovědí sice bylo, že do oka, leč následoval pokrok. Odpovědi na tuto otázku, byť se jí zprvu zdáli VyVolení poněkud zaskočení, se docela vyvedly. Přece jen – když dva ze tří lidí vědí, co to je anesteze, to je přece úspěch!

Mrkněte se na video:

Další novinky, informace a zajímavosti o další řadě VyVolených najdete ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.