VIDEO: Prostřeno! bude tenhle týden plné intrik aneb Pět ženských u stolu

Ve východních Čechách se sejde skupina na první pohled velmi sympatických dam, ale na ten druhý se už ukáže spousta zajímavého. Když si totiž některé soutěžící navzájem nepadnou do noty, začnou se dít věci!

Pondělí bude ještě relativně poklidné a jen mírně rozpačité po zjištění, že ve skupině soutěžících není žádný muž. A i když nemusí vždy platit, že skupina žen znamená hádky a konflikty, v případě východočeské partičky se to naplní do posledního písmene. Starší Hanka si bude nejdříve rozumět se Sylvou, ale té se nebude líbit, jak se Hanka naváží do Ivany, a tak to Hance vrátí – v relativně nečekaný moment, a tak šokovaná Hanka raději odejde z místnosti a vykřičí se za dveřmi…

Dívejte se na Prostřeno! od pondělí do pátku na Primě v 18 hodin!

Pondělí: Hana (28) zjistí jako první, že úkolem týdne je tatarák

Pondělní hostitelka Hanka bydlí se svým manželem a dvěma dětmi v Prachovicích. Hanka je svérázná mladá žena, která má jasné názory, o životě nemá zbytečné iluze a nebojí se otevřeně říct, co si myslí. Také o sobě ví, že je mírně prchlivá a cholerická, takže když vybuchne, po chvíli se uklidní a ostatním se omluví. Nicméně její vztahy s ostatními budou od samého začátku nepříliš harmonické – i když jsou dámy v pondělí spokojené, Hanka je ihned hodnotí tak, že jim nevěří, což v úvodu týdne nevěstí nic dobrého. Hanka jídlem celkem zaboduje, její cibulový koláč, který bude podávat jako předkrm, většina jejích hostů nikdy nejedla. Úkolem týdne je tatarák, Hanka si zvolí variantu z cukety a okomentuje svůj výtvor slovy: „Mně to nechutná, ale snad jim to chutnat bude…“ Velmi povedená ovšem bude Hanky zábava – vytahování lentilek brčkem všechny rozesměje.

Podívejte se, jak se dámy sbližovaly:

Úterý: Kateřina (22) je nejmladší hostitelkou týdne, její menu ale rozhodně na začátečníka nevypadá

V úterý zavítáme do bytu mladé vysokoškolačky Kateřiny, která si na rok přerušila studium, aby se mohla věnovat své malé dcerce. Své soupeřky pozve do dvoupokojového bytu v Hradci Králové, kde s přítelem žijí. Katka je usměvavá a velmi sympatická, ovšem ke konci týdne se i ona mírně zapojí do konfliktu mezi Sylvou a starší Hankou. Do pořadu Prostřeno! se Kateřina přihlásila proto, aby se na chvíli vymanila ze stereotypu svého momentálního života, ovšem po emotivním týdnu mezi ostatními dámami možná bude ještě ráda, že se ke svému poklidnému rodinnému životu na mateřské dovolené navrátí. Jako kuchařka se Katka předvede na jedničku, její menu je příkladem moderní mezinárodní kuchyně a všem bude chutnat – předkrm projde bez výhrad, k ostatním chodům už nějaké připomínky budou, ovšem zdaleka nejvíce zaboduje Katka úkolem týdne – připraví tatarák z lososa, a to dokonce z čerstvého, nikoli uzeného!

Středa: Sylva (43) během týdne přehodnotí sympatie vůči dvěma svým konkurentkám

Sylva je žena, která dostala od života několik velmi nepříjemných lekcí, pokud jde o muže a soužití s nimi. Jeden manžel byl alkoholik a byl na ni zlý, mezi ni a druhého manžela vstoupila vážná nemoc. Momentálně je Sylva v situaci, kdy s muži nechce mít nic společného, a tak jí vlastně ani tolik nevadí, že se sejde v pořadu Prostřeno! jen se samými ženami. Sylva bude mít svým soupeřkám mírně za zlé, že se jí vyptávaly na osobní věci, dojde dokonce i na to, zda Sylvě nechybí sex, když nemá žádného muže... Hanka starší se netají tím, že ona by bez sexu vydržela maximálně dva dny. A jaká bude Sylvina kuchyně? Tradiční česká, dalo by se říci – jako předkrm budou maminčiny bramboráčky a Hanku starší udiví, jak jsou kulaté. Bude chtít vědět, zda to nejsou ty kupované mražené… A vypjatá nálada bude dál stoupat! Dojde na další ožehavá a ne všem příjemná témata – Ivaně bude vytknuto například to, jak se obléká.

Čtvrtek: Ivana (24) použije na naložení masa koupenou marinádu, a to udělá chybu

Ve čtvrtek dojde k otevřenému konfliktu mezi Sylvou a Hankou – Sylva označí vymalování Hančina obýváku za příliš tmavé a použije slovo „katakomby“. To se Hanky dotkne natolik, že označí Sylvin výrok za urážku a zjevně na pokraji vybuchnutí opustí stůl. Až k němu se ale donese její hlasitý výkřik, kterým ze sebe nahromaděné negativní emoce Hanka uvolnila. Po chvilce se vrátí ke stolu, omluví se, ale napětí Sylviným přičiněním pokračuje dál. Ivana rozhodně navenek neztrácí sílu bojovat, je usměvavá, přívětivá a milá hostitelka a svým hezkým domovem se představí soupeřkám zase v jiném světle, nejspíš na ni změní názor k lepšímu, byť neměly důvod Ivanu za její oblečení odsuzovat – Ivana razí teorii, že chce být oblečená tak, aby se cítila příjemně. Při přípravě jídel bohužel použije kupovanou marinádu na maso, a to se soupeřkám nebude líbit. Cenné body za jinak nápadité a chutné menu půjdou nenávratně dolů.

Pátek: Hana (24) se jako jediná do konfliktů nezapojí – neuškodí jí to nakonec?

Mladší Hanka, původem Moravačka a momentálně pracovnice ve veřejné správě, je stále pozitivní a klidná, vyzařuje z ní pohoda a jako jediná se nezapojí do konfliktů u stolu – což samozřejmě nezůstane bez povšimnutí a určitě se najde dáma, která to bude považovat za taktiku. Hanka diskuze u stolu ovšem za sebe hodnotí tak, že k nim nemá co říct, a i když se na konflikty svým způsobem těšila, radost z nich nakonec rozhodně nemá. Její páteční vaření proběhne bez problémů a všem zachutnají jak tradiční šneci z listového těsta, tak mrkvový krém, hovězí tokáň i cheesecake s jahodami! V pátek jako obvykle vyhraje ten nejlepší, ale je zcela jisté, že tahle partička se v budoucnosti asi scházet nebude!

Nenechte si ujít emocemi a ožehavými ženskými tématy nabitý týden s pořadem Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.