VIDEO: Sklidí v Prostřeno! úspěch bramborový tatarák?

Středeční hostitel Jakub pojal svou účast v pořadu Prostřeno! nejen jako kulinářskou, ale také ze své strany jako zábavnou show! Podívejte se už teď na pár ukázek a nezapomeňte si zapnout Primu ve středu od 18 hodin, kdy začíná celá epizoda!

Jakub (24) se rozhodl, že bude své soupeře bavit, nicméně jeho upovídanost a všeználkovství začnou velmi rychle dámám vadit – a Jakub nic, nemá o tom ani tušení! Že ale není až takový silák, se ukáže při vaření, Jakub nebude stíhat a tréma na něm bude velmi znát.

I tak zvládne ale připravit dvojí tataráček jako předkrm, hráškovou polévku, maso s rýží a ovocný sorbet. Taktika dvojího tataráčku – masového a bramborového – se ukáže být šťastným krokem, protože některé dámy by syrové maso do úst nevzaly.

Podívejte se, jak tatarák připravoval:

Hráškové polévce všechny shodně vytýkají přílišnou sladkost, nicméně Jakub se nedá – s každým přineseným jídlem neopomine zmínit, že právě takto to má být připravené a přesně takto má jídlo chutnat!

Umluví snad takto ženy u stolu? Sám totiž říká: „Má taktika je všechno ukecat!“ A jeho hosté jsou z neustálého Jakubova povídání více než unaveni… Zvedne jim náladu projížďka na pekelných strojích? Mohla by!

Podívejte se, co Jakuba v kuchyni zaskočilo:

I co se u něj hostům nelíbilo:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.