Seriály a filmy

9. června 2014 19:00

Gabriela Gabrielová

VIDEO: Těšit se můžete na hostitelku, která vaří 18-ti vnoučatům

Dnes bude hostitelkou kamarádská Marta. Ta všechny hosty dokázala pořádě překvapit. Ne jídlem, ale počtem svých vnoučat. Má jich osmnáct a na cestě první pravnouče. Jak bude tato zasloužilá babička vařit? Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

V pečlivě uklizeném bytě paní Marty, kde je spousta skla a pobožných obrázků, soupeři očekávají nějaké romské jídlo. Dostanou ale večeři, jaká chutná hostitelce a její početné rodině. Všichni milují maso! Marta je celý život v domácnosti a je zvyklá vařit, proto se hosté těší, že si po včerejšku pošmáknou a najedí se dosyta. To první platí o předkrmu a dobré hovězí polévce s knedlíčky a nudlemi, na hlavní chod se ale pěkně načekají. Hostitelka je nervózní, a protože chce návštěvu uctít velkým množstvím plněných obalovaných řízků z kuřecího i vepřového, deset řízků čeká na jeden friťák ve frontě. Navíc jsou nenaklepané a musí se chvíli propéct. Ve výsledku je maso tuhé a suché. Pudinkové potěšení je prý opravdu potěšením, jen Alešovi se do středy zdají všechny dezerty málo sladké, ale od čtvrtka naopak přeslazené. Hostitelka je diabetička a nesmí to s cukrem přehánět. Konec večera osvěží romské rytmy v provedení Martiny vnučky a její kamarádky.

Opravdu 18?

Marta byla po celém dni tak utahaná, že jí s obsluhováním ochotně pomohla Lucie. Podívejte se na ukázku

Prohlédněte si i Martiny pokrmy:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.