VIDEO: U Jana Krause bude Simona Babčáková, miliardář a podnikatelka v erotice

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání herečka Simona Babčáková, miliardář Igor Rattaj a zakladatelka sexshopu pro ženy Lucie Hejbalová. Jak si tato trojice hostů s moderátorem "sedla"? Dívejte s pátek ve 22.15 na Primu!

Jako první vedle moderátora usedne symaptická herečka, improvizátorka a svérázná moderátorka Simona Babčáková. Tato členka souboru Dejvického divadla své nejvýraznější filmové role vytvořila ve filmech Jana Hřebejka „Nestyda“ a „U mě dobrý“ nebo ve filmu Jitky Rudolfové „Zoufalci“. Nepřehlédnutelné jsou její improvizační večery Second sekec aneb Hlava nehlava, kam si zve různé hosty. Je jednou z výrazných postav televizních sitkomů.

Druhým hostem bude Igor Rattaj – podle tisku slovenský miliardář, který „koupil Špindl“, spolumajitel a zakladatel společnosti Tatry Mountain Resorts – jednoho z největších evropských hráčů ve službách pro sport a turistiku, který kromě jiného provozuje i šest lyžařských areálů v České republice. Třeba z něj Jan Kraus vytáhne, jak konečně "vydělat prachy".

Podívejte se na video se Simonou Babčákovou:

Lucie Hejbalová, majitelka a spoluzakladatelka sexshopu pro ženy, doplní dvojici hostů. Mimo jiné tato podnikatelka tvrdí, že ženy v posledních letech změnily "erotický vkus", že se naučily kupovat erotické pomůcky a změnily preference v jejich výběru. „Ženy už se erotické pomůcky naučily kupovat a také zboží v sexshopech se změnilo. Ženy už nehledají pomůcky drsné, které zavánějí pornografií, ale naopak jemné a hezké, které mohou doma s partnerem použít a které pomáhají rozvíjet jejich sexuální život a zároveň se nemusejí schovávat a stydět se za to, že je doma vůbec mají," říká Lucie Hejbalová. Podle ní se tak podvědomě vracíme do minulosti, ke zkušenostem našich předků, k přírodě. „Víc než dřív jsou v oblibě přírodní oleje a vůně. Například vůně růže podporuje sexualitu ženy, má schopnosti léčit duši i na hlubších úrovních a žena se díky ní snáze uvolní. O rozmarýnu se říká, že dokáže vzbudit lásku v lidech, že zvedá krevní tlak a povzbuzuje," vyjmenovává účinky Lucie Hejbalová. A jaká jsou její doporučení pro ženy? „Namísto hraček napodobujících reálné penisy, vyzkoušejte něco decentního nebo třeba sadu s peříčky," radí. „Nikoliv honba za uspokojením, ale sex jako příjemně strávený čas, vzájemné poznávání se a hýčkání je cílem," shrnuje Hejbalová.

Podívejte se na galerii fotografií:

Na další díl Show Jana Krause se dívejte v pátek ve 22.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.