VIDEO: V Show Jana Krause se těšte na zpěv, péči o zdraví i ostré oko módní kritičky!

Ve středu vás v Show Jana Krause pobaví nejen osobitý moderátor, ale i zpěvačka Monika Absolonová, lékař Vítězslav Hradil a módní kritička Františka Čížková. Čeká vás mimo jiné lekce módní stylu. Ve středu 21.35 na Primě!

Jako první host se dnes v pořadu objeví sympatická zpěvačka, herečka a moderátorka Monika Absolonová. Jan Kraus ji uvede velice pochvalnými slovy o tom, že takováto kombinace dovedností ji staví do naprosto unikátní pozice, což je asi také důvodem toho, že její kariéra strmě stoupá. Představitelka Evity ze stejnojmenného nového muzikálu, který uvádí divadlo Studio DVA, je z pochvaly očividně v rozpacích. Následně se debata stočí do zpěvaččiny privátní sféry, Jana Krause konkrétně zajímá vztah s partnerem hokejistou. Monika přizná, že již dříve byla vdaná za hokejistu, což moderátora trochu zklame, neboť rád srovnává soužití s hokejistou a fotbalistou.Chce se Monika Absolonová vdávat? I na to se jí Jan Kraus otevřeně zeptá.

Čím Monika Absolonová žije? Dozvíte se ve videu:

S objemným dárkem a se slovy: „Mám pocit, že se často vrtíte, tedy při různých tématech různě,“ přichází druhý host večera, Vítězslav Hradil, rehabilitační lékař, primář z Centra pohybové medicíny a spolupracovník Pavla Koláře, specialisty na léčbu všeho, co souvisí s pohybovým aparátem. Zatímco pan doktor pochválil pohybovou kulturu Moniky Absolonové, svého hostitele k jeho značné nelibosti upozornil, že si všiml, že nemá dobrou kyčel. Jan Kraus však chce raději než o svých nedostatcích mluvit o tom, co je podstatou obrovského úspěchu pana Koláře. Doktor Hradil chvíli zvažuje, zda má chválit sebe, nebo svého šéfa. Vyřeší to ovšem diplomaticky...

Františka Čížková, která se specializuje na módu a hodnotí pro společenské časopisy outfity slavných osobností, je třetím hostem dnešní talkshow. Zdůrazňuje, že její hodnocení vychází z čistě subjektivního pohledu, což je důležité, a proto by se kritizovaní neměli cítit napadáni, ale brát to s nadhledem. Původně se věnovala módě prakticky, tedy jako oděvní výtvarnice či návrhářka, ale protože zde nejsou pro módu dobré podmínky, upustila od toho. Od módy se však dostaneme i k problémům ryze fyzickým. Nejprve nám paní Františka na sebe prozradí, že se jí v poslední době podařilo překonat mentální anorexii. Dozvíme se, co to je v jejím pojetí a že jí trpí leckdo, ať už má tělesnou váhu jakoukoli.

Jaké jsou podle Františky trendy v módě na letošní jaro? A existují vůbec nějaké trendy?

Prohlédněte si galerii:

Dívejte se ve středu ve 21.35 na Primě na Show Jana Krause!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.