Seriály a filmy

18. září 2018 07:59

Ilona Blašková

Ruský herec se před devadesátkou chce rozvést, protože jeho o šedesát let mladší žena odmítá sex. Už má za ni mladší náhradu!

Ruský herec Ivan Krasko (87) patří k nejvýraznějším tvářím tamní kinematografie. Zahrál si ve více než 140 sovětských a ruských filmech. Před třemi lety si v Petrohradu vzal o šedesát let mladší Natálii (28). Jenže vztah s mladičkou manželkou mu nevyhovuje. Našel si ještě mladší!

Poté co jeho mladá žena dlouhodobě odmítala s ním mít sex a děti, našel si ještě o rok mladší milenku Julii (27). „Od začátku našeho manželství jsme měli sex jen zřídkakdy, protože má žena nechtěla otěhotnět. Dítě je důkaz lásky. Všichni manželé by měli mít dítě,“ tvrdí kmet.

Zatímco jiní muži v jeho věku chodí o hůlkách a hrají si s vnoučaty, Ivan na stará kolena prohání ženské. Tedy ony jeho. Julie si ho vyhlédla v divadle. „Měsíce jsem chodila na Ivana do divadla. Tam jsme se potkali a začali se bavit. Později mě pozval na rande,“ prozradila mladičká milenka. „Je tak sexy! Vím, kde a jak se ho správně dotknout. Když jsem to udělala poprvé, reagoval, jako by deset let neměl sex,“ promluvila otevřeně.

Julie má jasný cíl! „Chci být jeho novou manželkou. Chci s ním mít děti. Já budu s tímto neskutečným mužem,“ stojí si za svým. Její plán jí ale narušuje jeho současná manželka Natalia. Která se rozvést nechce. Přestože jí to s manželem v posteli nefunguje, svého manžela prý miluje. „Nechci se stát svobodnou matkou, děti znamenají odpovědnost a my ani nemáme vlastní byt,“ míní Natalia, jejíž obavy jsou oprávněné. Krasko byl za svůj život velmi plodný, s několika ženami má pět dětí a společně bydlí v bytě u vnuka v Moskvě.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Sex Rusko

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.