Seriály a filmy

27. června 2018 21:00

Ilona Blašková

Violoncellistka Terezie Kovalová změnila po deseti letech barvu vlasů!

Violoncellistka Terezie Kovalová ještě neoslavila ani třicáté narozeniny a už teď o ní můžeme říct, že na poli hudby dosáhla mnohého. Možná to bude tím, že na sobě neustále maká, a když si má vybrat mezi spánkem a večírkem, volí raději spánek. Nenechte se ale zmást, v Terezii dřímá duše rebelky!

Kdy jindy experimentovat se svou image, než právě v letních měsících. Už tomu bude deset let, co hlavu hudebnice Terezie Kovalové zdobí bílá hříva. A tak to chtělo změnu. „Do nějakých, řekněme šestnácti-sedmnácti, jsem měla hodně krátké vlasy. A skoro co měsíc, jsem měla na hlavě něco jiného. Takže já jsem měla tmavě hnědé, měla jsem dokonce i vínové vlasy nebo třeba s pruhy,“ prozradila.

Pro tentokrát to vyhrála růžová! Ale mění se prý jen vlasy. Partner zůstává stejný! „Já jsem šťastně zadaná a rozhodně to není, že by to bylo provázené něčím takovým. A doufám, že ho to aspoň mile překvapí,“ řekla Terezie. Tak snad má Milan ta překvapení rád, protože při pohledu na tyhle dva, by to byla opravdu škoda. No, a přinejhorším si chvilku počká, než si Terka párkrát umyje hlavu.

A pro její fanoušky máme dobrou zprávu. Terezie chystá sólovou desku. „Já si velmi zakládám na tom, že to bude hodně o tom nástroji a budu tam i zpívat. Protože to se o mně vlastně moc neví, že já se daleko déle než čelu, věnuji zpěvu,“ dodala hudebnice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.