Seriály a filmy

5. ledna 2015 12:28

Gabriela Gabrielová

Vlastní dítě pomocí náhradní matky – to je vždycky drama

Christy dosáhla všeho, co kdy v životě chtěla, stále se jí však nepoštěstilo stát se matkou. Po neúspěšných pokusech o umělé oplodnění se Christy s manželem rozhodne počít dítě prostřednictvím náhradní matky.

Christy právě prožívá nejhorší chvíle svého života – po třetím umělém oplodnění opět potratila a podle lékařů se musí smířit s tím, že děti nikdy mít nebude. Když se Christy a její manžel Mitch vyrovnají se ztrátou nenarozeného dítěte, rozhodnou se počít dítě prostřednictvím náhradní matky. Mladá žena Mallory na ně udělá velký dojem. Když ale otěhotní, začne vyplouvat na povrch její temná stránka.

Mitch a Christy jsou při výběru náhradní matky velmi pečliví, nakonec se rozhodnou pro mladou ženu Mallory. Mallory zatím vlastní děti nemá, vydělané peníze chce použít na studium a zároveň ji těší, že může Mitchovi a Christy splnit jejich sen. Mallory se smlouvou zavazuje k tomu, že si nebude k dítěti vytvářet mateřskou vazbu, také musí souhlasit s tím, že zákonnými rodiči dítěte budou Christy a Mitch. Poté je do Malloryiny dělohy implantováno Christyino oplodněné vajíčko. O pár týdnů později mohou Christy a Mitch slavit, Mallory je těhotná a za necelých devět měsíců jim porodí vytoužené dítě. Mallory chce trávit s Christy co nejvíc času, chce, aby si Christy její těhotenství užila a podílela se na něm…

Christy si s Mallory rozumí, podle Mitche je však Mallory zbytečně vlezlá. Postupem času začnou Christy vadit Malloryiny nemístné připomínky. Mallory jí stále připomíná, že to ona má ve svém těle její dítě, to ona zažije zázrak zrození nového života. Christy je pod velkým tlakem, navíc začíná mít pocit, že se jí Mallory snaží přebrat Mitche. Advokátka Christy doporučí, aby si držela od Mallory odstup. Situace začíná být neúnosná. Mallory Mitche neustále pronásleduje a bombarduje ho telefonáty. Mitch se snaží Mallory ve všem vyhovět, chce, aby dítě netrpělo stresem, jeho vstřícnost však vyvolává v Christy žárlivost.

Sledujte kanadský krimifilm ve 20.15 na Primě

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.