Vražda v Mexiku: Příběh, který připomíná český skandál. Muž se vrátí z dovolené bez ženy!

Thriller Vražda v Mexiku připomíná případ Petra Kramného, který měl podle rozsudku soudu zabít svou manželkou a osmiletou dceru. Petr Kramný dostal osmadvacet let odnětí svobody. Jak se vyvine příběh Bruce, jež přijde v Mexiku o manželku a stane se hlavním podezřelým?

Bruce vzal svoji rodinu na dovolenou do Mexika, ale domů se vrátili bez matky. Policie si je jistá tím, že Monicu zabil právě on, ale kde je pravda?

Monica a Bruce jsou šťastný pár a mají spolu dvě děti. Monica vlastní restauraci a Bruce je známý producent. Vše jde dobře až do chvíle, kdy Monica zjistí, že ji manžel podvádí. Monica nejprve slyší hovor přes telefon a pak z esemesek zjistí, že je manželovou milenkou jeho spolupracovnice Hilary. Monica je pořádně naštvaná a Bruce se stěhuje do domku pro hosty. Monica přemýšlí, co bude dál dělat. Někdo jí radí, aby od manžela odešla, ale ona se strachuje o děti. Přiklání se tedy k tomu, že dá Bruceovi další šanci, ale nejprve vyhledá Hilary a řekne jí, ať dá od Bruce ruce pryč. Hilary ji poslechne, ale řekne o tom Bruceovi, který je vzteky bez sebe. V tu chvíli Monice dojde, že Bruceovi na Hilary stále záleží. Dvojice ale překoná i tento moment a Monica se rozhodne poskytnout Bruceovi novou příležitost.

Monica bude mít brzy narozeniny, a tak Bruce navrhuje, aby vzali děti a odjeli na dovolenou, kde by narozeniny oslavili a dali se opět dohromady. Celá rodina souhlasí a vyráží do Mexika. Mezi Brucem a Monicou to ale není ideální. Dvojice má drobné hádky kvůli všemu. Jedna noční hádka je však mnohem větší, a dokonce vzbudí sousedy. Dalšího dne Bruce tvrdí, že jeho žena odešla na nákupy, ale k večeru se o ni začíná bát, protože se ještě nevrátila. Když se Monica nevrátila ani v noci, zkontaktoval Bruce hotel a ten pak policii. Bruce zavolal i Moničině sestře a kamarádce, zda o ní něco nevědí. Sestra jede okamžitě do Cancúnu, aby Bruceovi pomohla. Když dorazila, policie právě našla mrtvou Monicu. Všichni jsou v šoku.

Policie během pátrání zjišťuje, že by vrahem mohl být právě Bruce, takže mu je zabaven pas a bude vyšetřován. Bruce se ale nakonec dostane i bez pasu do Spojených států a tam čeká na výsledky pátrání. Mexické orgány si nakonec vyžádají jeho vydání a on je do Mexika převezen. K tomu dochází dva roky po vraždě. V Mexiku je pak rozhodnuto, že případ půjde k soudu, i když neexistuje dostatek přímých důkazů.

Thriller Vražda v Mexiku uvidíte na Prima LOVE v neděli ve 20.15.

Sdílejte článek