Vraždit se dá všude. I na Hawai!

Ani panenská příroda, bělostné pláže a azurově zbarvené moře nezabrání kriminálním živlům v páchání zla. Policejní jednotka proto začne na ostrově opět sjednávat klid. Druhá série napínavého detektivního seriálu Hawai 5-0 začíná ve středu 1. 5. od 22.50 na Prima family.

Kriminální detektivka Hawaii 5-0 je moderní adaptací klasického seriálu o elitní jednotce federálních sil, jejímž úkolem je potírat zločiny vyplavené na prosluněných plážích. A ještě jim to při uplatňování zákona vždycky proklatě sekne.

Zasloužilý důstojník amerického námořnictva, detektiv Steve McGarrett se vrací do ostrovního města Oah, kde chce vyřešit vraždu svého otce. Když ho ale místní guvernérka Jamesonová požádá, aby zůstal a s její podporou vedl nový tým vyšetřovatelů, McGarrett neváhá. Úkolem této elitní jednotky ale nejsou případy běžné policejní agendy. Ostrovní muži zákona mají speciální pravomoci a k tomu ještě pověření lovit největší zločince ve městě.

K McGarrettovi se připojí detektiv Danny „Danno“ Williams, bývalý policista Chin Ho Kelly a Chinova krásná domorodá sestřenice Kono. A i když se jednotka ráda hašteří, je odhodlána chránit obyvatele 50. státu USA.

Během druhé série musí tým řešit mnoho zapeklitých případů. Ale ani osobní životy členů týmu nejsou nuda. Kono se během pěti epizod zúčastní mise v utajení, McGarrett se zas stále snaží zjistit další podrobnosti o smrti otce a o tajemné postavě jménem Shelburne. Jeho bývalý velitel Joe White mu občas pomáhá a občas škodí. Hlavní záporná postava má pak na svědomí další řádku vražd.

Přes občasnou nepřízeň osudu nechybí hrdinům seriálu břitký humor, mají stále sílu na akční honičky a na rozdíl od nás, diváků, se nenechají při své práci rozptýlit nádhernými záběry Havajských ostrovů.

Na novou řadu detektivního seriálu Hawai 5-0 se podívejte na Prima family. Startujeme ve středu 1. května ve 22.50.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.