Vraždy podle Agáty dostaly novou a neokoukanou podobu! Uvidíte je v úterý na Primě

Každé úterý ve 20.15 uvidíte na Primě příběhy, které spojuje jeden zásadní prvek v historii literatury. Francouzský seriál vznikl na motivy příběhů slavné Agathy Christie.

Chladnokrevný, ale elegantní policejní komisař, půvabná a neodbytná reportérka Alice Avrilová a komisařova krásná, i když poněkud naivní asistentka Marlène Leroyová vyšetřují vraždy ve stylové atmosféře Francie na přelomu 50. a 60. let. Světoznámé detektivní příběhy slavné spisovatelky dostaly novou podobu. Vraždy podle Agathy Christie jsou vtipné, sexy, neodolatelné a šik!

Světoznámé detektivní příběhy spisovatelky Agathy Christie dostaly novou, neokoukanou podobu. Jsou šik jako nikdy předtím! Chladnokrevný, ale elegantní policejní komisař Swan Laurence (Samuel Labarthe), půvabná a neodbytná reportérka Alice Avrilová (Blandine Bellavoirová) a komisařova krásná, i když poněkud naivní asistentka Marlène Leroyová (Élodie Frencková) vyšetřují vraždy ve stylové atmosféře Francie konce 50. a začátku 60. let 20. století. Vraždy podle Agathy Christie jsou důmyslné, vtipné, sexy, a rozhodně neodolatelné!

První epizoda s názvem Zkouška neviny

Úkladná vražda – tak zněl výrok poroty, který na doživotí poslal za mříže mladého Jacka obviněného ze zabití své matky. Ke zločinu mělo dojít v afektu, předmětem sváru byly peníze a mladíkovo alibi neměl kdo potvrdit. Když po roce a půl přijíždí na sídlo Argylových doktor Calgary, který tehdy Jacka svezl stopem, je už pozdě, neboť obviněný krátce po vynesení rozsudku zemřel ve vězení na zápal plic. Teprve pomalu Calgarymu dochází, proč jej početná rodina přijala tak chladně, ne-li přímo rozhořčeně: nevina jednoho z Argylových totiž docela jistě znamená vinu jiného…

Vraždy podle Agathy Christie uvidíte na Primě každé úterý ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.