Vychutnejte si od pondělí ty nejlepší díly z Prostřeno!

Od tohoto týdne vám servírujeme ty nejlepší díly Prostřeno!, které se natočily. Každý týden se jako vždy od 18.00 můžete těšit na jednu lokaci, která měla u diváků velké úspěchy. Zatímco je jedna skupina účastníků hašteřivá, další jsou skvělou partou nebo úžasnými kuchaři. Jaká bude tato repríza?

Babinec ze Zlínska připomíná jízdu na tobogánu. Pět krasavic ze Zlínska se marně těší na mužskou společnost. Budou si ale muset vystačit samy, jediným mužem v moravském týdnu bude Pražák Václav Vydra. Poněkud genderově nevyvážené Prostřeno! má v sobě rozbušku v podobě výrazné Ivy. Už od prvního dne si nesednou s Magdou, která tu dámskou jízdu rozjede. Možná trochu schválností, kapka závisti či špetka taktiky způsobí, že téměř nevinná poznámka rozdmýchá dusnou čtvrteční debatu....

Pondělí: pošťačka Magda

Děvčata se zatím oťukávají a Magda se snaží. Menu má poněkud překombinované, myslela na muže, jinak by vynechala brambory, její večeře je pro ženy moc sytá. Nadýchaná vejce jsou plněná lehkou pěnou, co ale kari překvapení v lístkovém těstě a banánový sen?

Úterý: servírka Iva

Šikovná valašská děvčica podává syté krajové menu a její vaření je kuchařský koncert. Energická Iva jede jako dobře namazaný stroj, ale u večeře je trochu nervózní a unavená. Čtyři chody, dva saláty, hostitelka nepochybuje o tom, že kyselica, čuníkovo valašské žebro s brambory plněnými na dvojí způsob a palačinky budou mít úspěch. Při „šmějdění“ po jejím komfortním bytě a luxusní koupelně se do srdcí mladých Moravanek možná vloudí osten závisti.

Středa: prodavačka Veronika

Zuzana Veronice závidí, že její manžel jezdí s kamionem a je doma jen o víkendech. Veronika je zvyklá obejít se sama a spolehne se na tři osvědčené domácí recepty: oblíbený rodinný moučník, vlastní paštiku a lasagne po česku – s kořenovou zeleninou a lahví kečupu! Iva se šklebí už při čtení menu, jen ze slova paštika se jí dělá špatně a samozřejmě si to nenechá pro sebe.

Čtvrtek: švadlenka Zuzana

Ze stejného kuřecího základu uvaří trojnásobná maminka Zuzana předkrm i hlavní chod. Ale ten stojí za to. Neobvyklá kombinace se zelím, domácími knedlíky a smetanou zaujme. Jak dopadne závěrečná rychlovka od kolegyně, ananasový sen? Opíšou si soupeřky recept, nebo to bude noční můra? Zatím se tak jeví Zuzanina špinavá mikrovlnka, kterou prý manžel zapomněl uklidit. Poklidná čtvrteční zábava je ale zdrojem konfliktu. Iva si pochválí svůj výtvor a Magda jí vysvětlí, že samochvála smrdí.

Pátek: bakalářka Lenka

Nejmladší Lenka bydlí u rodičů a střídavě studuje design a pracuje v Řecku. I proto uvaří částečně řecké menu, na cizí kuchyně ale Moravačky moc nehrají. Většinou nevědí, co je úvodní bruschetta– něco z medvěda? A už vůbec neznají zlatý hřeb večeře, sofrito. Nakonec se ale poslední večírek vydaří. „Břišáky“ s animátorkou potěší, jen Zuzana se stydí vlnit v arabském rytmu.

Kdo to komu nakonec pěkně spočítá? Jak dopadne závěrečné bodování? Která z mladých žen pokoří 40 tisíc a stane se hostitelkou zlínského týdne?

To uvidíte v 18.00 na Prima family v pořadu Prostřeno!

Na webových stránkách Prostřeno! můžete diskutovat, najdete všechny recepty a profily účastnic!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.