Seriály a filmy

10. května 2015 22:20

Gabriela Gabrielová

Výměna amerických manželek: sečtělá a zcestovalá primabalerína versus drsná jižanka

Výměna amerických manželek: sečtělá a zcestovalá primabalerína versus drsná jižanka

Skromná Brandy příjíždí do Kalifornie, kde na ni čeká umělecky zaměřená rodina. Ta se zajímá pouze o kulturu a vychovává svého třináctiletého syna v duchu uměleckých mistrů. Toho to sice příliš nebaví, nicméně žije podle toho, co mu rodiče nařídí.

Jak se mu bude líbit nespoutaná jižanka, která miluje zábavu a své děti? A jak se ona vypořádá s rodinou posedlou kulturou, která chodí do muzeí a pořádá zajímavé večírky plné francouzského vína a sýrů?

Naopak Monique přijíždí do rodiny v Louisianě, je tam odříznuta od života a žije především v mokřadech. Tihle lidé se nikdy nevydali za hranice státu a jediné, co je zajímá, je lovení krokodýlů, krabů a krys. Jejich život se točí především kolem bažiny. Manžel Cookie provádí turisty na hydroplánu v mokřadech.

Jak dopadne tvrdý střet nekulturních vesničanů s kalifornskou rodinou? A odnesou si něco Cookie a spol. z návštěvy kulturou zcela zaujaté Monique?

Sledujte zde na Prima PLAY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.