Seriály a filmy

12. června 2013 14:41

Markéta Zídková

Vyrazte s Janem Krausem do Milána! Tuto sobotu

Udělejte si výlet na sever Itálie do Milána a dopřejte si nevšední kombinaci – spojení hvězd (vesměs českého původu) srostlých s Itálií s nonšalantností Jana Krause.

Další díly Show Jana Krause se natáčejí tuto sobotu 15. června v Miláně. Na koho se můžete těšit?

První trojicí hostů budou: Fotbalista Marek Jankulovski, herečka Barbora Bobulová a legendární zpěvák Drupi.

Marek Jankulovski – slavný fotbalista, vítěz Ligy mistrů s AC Milán a bronzový medailista z evropského šampionátu, se na začátku června definitivně rozloučil se svou bohatou kariérou. Na velkolepé benefici nechyběla ta nejblyštivější jména z nedávné i současné historie českého fotbalu.

Barbora Bobulová – herečka původem ze Slovenska působí v Itálii od 90. let. Za tu dobu se stala respektovanou osobností svého oboru, v její filmografii je více než 20 televizních a filmových snímků. Je držitelkou nejprestižnější italské filmové ceny David di Donatello (Donatellův David).

Drupi – legendární italský zpěvák a majitel charakteristického chraplavého hlasu proslulý hlavně podáním svých balad. Sklízel úspěchy s celou řadou písní, např. „Sereno è“, „Sambariò“, „Due“ či „Tornero“. Koncem 70. let koncertoval v Československu s Hanou Zagorovou. Některé jeho písně se dočkaly i své české verze („Sereno è“ nazpíval jako „Je jaká je“ Karel Gott).

Dalšími hosty budou: Operní zpěvačka Dagmar Pecková, tenista Tomáš Šmíd a italský podnikatel Alessandro Pasquale.

Dagmar Pecková – česká pěvkyně, světově proslulá mezzosopranistka, kterou zná důvěrně i italské publikum. Operní diva pravidelně vystupuje na většině prestižních operních scén Itálie.

Tomáš Šmíd – bývalý úspěšný československý tenista, který zářil jako první deblista světového žebříčku. Už léta žije v Itálii, podniká v oblasti realit, své jméno propůjčil značce vína a na kurty se vrací pouze kvůli krátkodobým specializovaným projektům.

Alessandro Pasquale – podnikatel, italský rodák z Padovy, působí od roku 2003 ve společnosti Karlovarské minerální vody, kterou zprivatizovala jeho rodina. Ve firmě vyrábějící proslulou kyselku Mattoni zastává nyní pozici generálního ředitele a ve volném čase se věnuje svému koníčku – historickým autům.

Vstupenky jsou stále ještě k dostání – předprodej naleznete ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.