Seriály a filmy

21. listopadu 2019 10:04

Petra Kloidová

Vzali je z děcáku, ale nikdy je doma nepřijali. Příběh sourozenců z Talentu dojímá

Česko Slovensko má talent pokračuje už 13. dílem. Během pátečního večera poznáte těžko uvěřitelný příběh dvou sourozenců, kteří se dostali do nesnází už v momentě, kdy se narodili. Podívejte se na exkluzivní video právě teď. Talent můžete sledovat v pátek ve 20.15 na Primě nebo online v archivu iPrima.cz.

Sourozenci ze Slovenska přicházejí na pódium Česko Slovensko má talent s bolestivým příběhem, který Jakub Prachař přirovnal k osudu Harryho Pottera. Matka obě děti porodila, ale nechala je v porodnici, čímž nastartovala nemilé životní zkušenosti dvěma bezbranným dětem.

Oba sourozenci byli sice adoptování do jedné rodiny, ta je ale podle jejich slov nikdy úplně nepřijala za vlastní. Každý den tak žili v kulisách, které měly znamenat domov, ale pravda byla úplně jinde.

O tom také složili song Bastardi, který předvedli v Česko Slovensko má talent.

Na ukázku se můžete podívat už teď:

Co dalšího uvidíte v pátečním Talentu?

Osobních příběhů budeme mít více, ale který osud doplní i talent? Také si trošku zabubnujeme. Orientální tanečnice přitančí až z Indie. Loňský zpěvák s hlasem Mira Žbirky se pokusí o comeback – jakou tvorbu si připravil tentokrát? A dokonce vyzve k duetu i Martu Jandovou! Opět tu budeme mít zástupce z Polska, který si bude hrát s koulí. Také zkusíme trošku tančit. Starší generace se nevzdává a umí to pořádně rozjet – zbraní bude operní zpěv. Kdo z dnešního dílu urve jednu z posledních šancí zaujmout a přiblížit se finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 15. listopadu ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 18. listopadu ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW MŮŽETE EXKLUZIVNĚ SLEDOVAT ONLINE UŽ V PÁTEK PO 22. HODINĚ PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.