Seriály a filmy

4. listopadu 2018 20:13

Welshly Arms už brzy poprvé v Praze!

Jedna z nejprogresivnějších kapel poslední doby. Hity Sanctuary či Legendary boří veškeré hudební mýty a jejich tvůrci se už 8. listopadu představí v Praze. A to úplně poprvé. Blues-rocková kapela předvede svou téměř dvouhodinovou nálož v pražském Futurum Music Baru. A že bude na co koukat!

Skladby této kapely se objevují i ve filmových trhácích a hojně jich využívá i hollywoodský mág Quentin Tarantino. Osm hrozných, Sense8, Dokonalá loupež - to je jen zlomek snímků, ve kterých hity Welshly Arms zazněly. A zazní i v Praze, konkrétně 8. listopadu, kdy se kapela z Clevelandu společně se svými předskokany The Blue Stones předvede na pražském alternativním místě - Futurum Music Baru.

Toto hudební uskupení je svým stylem velmi často přirovnáváno k Imagine Dragons, specifické je ovšem svými bluesovými a gospelovými motivy. Už od roku 2013 vystupuje, kde se dá a za celou tu dobu si získala zlatou desku v Německu a Švýcarsku. Mimo to dosáhla 47 milionů streamů na Spotify, 1,5 milionu Shazams a dokonce se dostala do top 15 na alternativním rádiu.

Šest výtečných muzikantů: Sam Getz (zpěv, kytara), Brett Lindemann (klávesy), Jimmy Weaver (basová kytara), Mikey Gould (bicí), Bri Bryant (zpěv) a Jon Bryant (zpěv). Jedno nové album a třináct tracků. Před vydáním tohoto alba si kapela v Clevelandu dokonce pronajala dům ze vzdáleného devatenáctého století. Tam vznikla deska No Place Is Home a místo bylo klukům inspirací i pro hit Sanctuary. No, poslechněte si to sami!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.