Youtuber Tary s parkour skupinou vytvoří v Talentu rekord v počtu přeskočených lidí saltem

Česko Slovensko má talent přichází i s rekodem. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Talentu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.

Youtuber Tary, který Je znám u dětí a sportovců jako parkourista, jenž propaguje tento sport na Youtube, patří se svými 766 000 sledovateli mezi nejsledovanější české youtubery. S parkour skupinou Urban Sense, přichází i do Česko Slovensko má talent.

Podívejte se na pokus o rekord o přeskočení nejvyššího počtu lidí saltem.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu. Česko Slovensko má talent můžete sledovat na Primě v pátek ve 20.15:

Co uvidíte v Česko Slovensko má talent dál? Dostane vás silák, který umí drtit kameny holou rukou se syrovým vajíčkem v ruce.

Ani o rap není v aktuální řadě nouze, ale tentokrát to bude spíše stand up comedy. Nesmí chybět kouzelník, ale jak Jaro říká: „Mně nevadí dobří kouzelníci, ale jen ti špatní.“ Samozřejmě se také bude hodně zpívat. A opět se objeví něco, co tu ještě nebylo – švédská jeptiška, která umí žonglovat pingpongovými míčky pusou a nejen to. Zvládne s nimi hrát na xylofon pusou i vagínou.

Ani s tancem to tentokrát nebude žádná sláva – zvlášť když jsou tanečníci dost naštvaní. Které vystoupení zase rozehřeje dámskou část poroty? No jasně, budou to polonazí parkuristé, kteří do přímé interakce zapojí i Dianu Mórovou. Talentový večírek bude plný zpěvu, tance, repíkování a vtipných výstupů, ale i silných příběhů. 14letý Kristián přišel o mámu a táta s bratrem jsou vážně nemocní, přesto bojuje s osudem zpěvem. Jak se mu to daří, posuďte sami.

Sledujte každý pátek Česko Slovensko má talent na Primě ve 20.15. Všechny díly najdete také online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.