Za Doktorku Quinnovou může bankrot herečky, jinak by seriál nevznikl

Každý den můžete sledovat na Prima LOVE po 18. hodině seriál Doktorka Quinnová. Její představitelka se svěřila, že kdyby nezbankrotovala, do role by se v žádném případě nehrnula. Jak to všechno bylo?

Doktorka Quinnová se jako samoživitelka odstěhuje na Divoký západ, aby zde mohla léčit lidi nejen fyzicky, ale i psychicky. Quinnová se během šesti sérií snaží bojovat proti společenským stereotypům nebo diskriminaci.

Úspěch Quinnové podmínil neúspěch Seymour

V době, kdy měl vzniknout seriál Doktorka Quinnová, byla Jane Seymour na vrcholu slávy. Bývala úspěšná bondgirl a říkalo se jí královna televizních rolí. Nemluvě o tom, že byla velice dobře vdaná.

"Vzala jsem si jednoho z nejlepších byznysmanažerů v Americe, který zastupoval herečky, stejně jako mně. Důvěřovala jsem mu i v rámci finanční stránky. Ale přišla krize a všechny naše úspory byly pryč. A ještě k tomu přišly dluhy," vzpomíná herečka.

Seymour potvrdila, že i když si roli doktorky Quinnové postupně zamilovala a váží si jí, původně ji vzala bez ohledu na to, jestli je pro ni nějak zajímavá, nebo ne. Protože když dostala nabídku na roli, o několik dní později zjistila, že její manžel, vysoce postavený manažer, právě zbankrotoval a dostal rodinu do devítimilionového dluhu. Podle svých slov by v tu chvíli přijala jakoukoli roli, aby zachránila dům a ochránila své dvě děti.

"Byl to nejděsivější moment v mém životě, když jsem si uvědomila, že nemám střechu nad hlavou pro mé dvě malé děti, ačkoliv jsem na vrcholu své kariéry. Moc nepřidala ani představa, že můj manžel mi byl nevěrný v mnoha směrech a byla jsem podvedena několika způsoby," tvrdí herečka, která se nakonec čtyřikrát vdala.

Doktorka Quinnová každý den na Prima LOVE

Doktorka Quinnová je americký historický seriál. Hlavní roli dr. Michaely Quinnové v něm hraje Jane Seymour. Příběh se odehrává v polovině 19. století (1867–1873) v malém městečku Colorado Springs, kam se Michaela odstěhuje po smrti svého otce a provozuje svou lékařskou praxi. Její otec J. Quinn byl také lékař. Michaela se rozhodla jít v jeho stopách, a tak se stala lékařkou.

Michaela v Colorado Springs zažije spoustu věcí a např. zdědí děti Charlotty Cooperové nebo si vezme za muže Byrona Sullyho (Joe Lando) TV seriál obsahuje i 2 filmy. Úvodní film (pilotní) a film Návštěva v Bostonu. Televizní seriál se natáčel v letech 1993–1998. Scénář napsaly Dorothy Laudan a Beth Sullivan.

Sledujte Doktorku Quinnovou každý den na Prima LOVE po 18. hodině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.