Začněte relaxovat efektivně

V dnešní složité době potřebuje odpočinek každý. Je jen na vás, jaký styl dobití baterek zvolíte, my pro vás ale máme tipy, které se můžou hodit.

Podle odborníků platí, že byste měli každý den najít alespoň hodinu času na relaxaci. Nejen proto, že potřebujete okamžitý odpočinek, ale také proto, že je třeba připravit se na noc i následující den. Protože tělo a mysl, která je vyčerpaná, usínají mnohem složitěji než organismus, který přichází do postele na spánek a odpočinek připravený.

Takže pokud nechcete, abyste se v noci převalovali na lůžku, vyzkoušejte následující:

Přibližně hodinu před spaním si vyvětrejte v místnosti, kterou používáte jako ložnici. Snažte se nemít v ní žádné elektrospotřebiče.

Základním pravidlem je, že práci, kterou máte rozdělanou, mentálně musíte nechat za dveřmi ložnice. Jakmile usínáte s pocitem, že vás honí uzávěrka, případně cokoli jiného, pravděpodobně usnete velice pozdě.

Před spaním nikdy nejezte těžká jídla, nepijte alkohol, nehádejte se. Pokud před vámi jakýkoli problém vyvstane, odložte jej stejně jako třeba oblečení do zaměstnání a vraťte se k němu až druhý den ráno.

Pokud se myšlenek na práci, vztahy, pojišťovny či tchyni chcete zbavit úplně, mějte vedle postele papír a psací potřeby, poznamenejte si body a vraťte se k nim druhý den.

Odborníci doporučují v posteli ani nečíst. I poutavě napsaná kniha vás dokáže rozptýlit natolik, že nebudete usínat snadno. Stále se budete snažit přečíst si ještě kapitolku a ve výsledku to bude tak, že usnete těsně nad ránem. Knihu sice dočtete, ale budete druhý den k nepoužití.

Pokud potřebujete pomocníka, vyzkoušejte produkty Deep. Výrobce Deepcbd pro vás připravil úplně novou letní řadu produktů, které řeší několik častých problémů, které trápí mnohé z nás – spánek, poruchy soustředění a celkovou únava těla! Řada Deep Sleep je určena lidem, kteří řeší problémy se spánkem. Nejčastěji ji využívají lidé s chronickou spánkovou poruchou nebo lidé, kterým dělá problém usnout a mít nepřerušovaný a kvalitní spánek. V rámci Slunečné řady můžeme ochutnat příchutě jako Zmrzlinová, Zelené jablko či Ananas: Řada Deep Focus je připravena pro maximální koncentraci, například před sportovním výkonem nebo při náročné práci. Využívá se i při problémech se soustředěním, ADHD nebo epilepsii. Vyzkoušejte třeba Slunečnou příchuť Jahoda nebo Malina. Řada Deep Chill je dávkováním uzpůsobena tomu, aby navodila uklidnění mysli i těla po náročném dnu, popřípadě během dne. Využívá se i v případě, kdy potřebuje zklidnit po náročném sportovním výkonu. Více informací najdete zde: https://www.iprima.cz/klidnyspanek/

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.