Základem kvalitního vztahu je dobrý sex, říká hvězda seriálu Hawaii 5-0

Hawaii 5-0 VII (12) - upoutávka

Alex O'Loughlin je sexy herec, který se málem stal Jamesem Bondem. Jak vypadá 5 jeho odpovědí na 5 šťavnatých otázek?

Co uvidíte na Prima LOVE tento pátek?

Havajský tým bude mít ale pořádně velký problém. Bude muset bojovat o svého parťáka, kterému hrozí násilná smrt.

Chin je v rukou únosců a brzy má být popraven. Kolegové z jednotky 5-0 mají jen několik málo hodin na jeho záchranu…

To uvidíte na Prima LOVE už v pátek ve 20.15!

Otázky na hlavní hvězdu seriálu Hawaii 5-0

Ženský magazín Women´s Health se dostal k seriálové hvězdě jménem Alex O'Loughlin. Toho většina lidí před lety tipovala na to, že se stane dalším Jamesem Bondem. A nakonec? Soutěžil proti samotnému Danielovi Craigovi.

Herec odpověděl časopisu na několik otázek a my vám přineseme ty nejzajímavější odpovědi. Mimo jiné, přiznal, že spí nahý a nesnáší lidi, které vypijí mléko a prázdnou krabici vrátí znovu do lednice (máme to stejně, Alexi!). Kromě toho není specifický horňák ani dolňák, má rád vyváženost.

Momentálně kvůli natáčení seriálu žije logicky na Havaji a ve volném čase leze po nádherných horách Havaje nebo hraje na kytaru. Kromě toho je to milovník surfu.

Ačkoliv se momentálně nechlubí žádnou přítelkyní, základem vztahu je podle něj komunikace a důvěra. Kromě toho je ale podle něj důležitý i dobrý sexuální život, nejlépe mezi dvěma partnery ve vztahu, usmívá se šibalsky.

Alex O'Loughlin je zkrátka sexy starý mládenec, který si užívá života. Tak se na něj pojďte podívat už v pátek ve 20.15 na LOVE.

Sdílejte článek