Seriály a filmy

18. ledna 2021 08:00

Zákulisí Mordparty: Vojtěch Kotek si udělal vlastní stezku odvahy strašidelným domem

Až hororovou atmosférou je prostoupena třetí epizoda krimiseriálu Mordparta s názvem Převýchova. Natáčela se v opuštěné dětské ozdravovně v Jetřichovicích na Děčínsku. Poslechněte si v rozhovoru s Votjěchem Kotkem, jaký speciální zážitek si ze strašidelného domu odvezl.

Herci z Mordparty se kvůli natáčení občas dostali na hodně zajímavá místa. Mezi taková rozhodně patřil i areál v Jetřichovicích, kde se dříve léčily nemocné děti. Celý dům je už mnoho let opuštěný a více než zařízení pro děti dnes evokuje strašidelný dům. Trouchnivějící dřevěné podlahy skřípou při každém kroku, v setmělých chodbách se ozývají podivné zvuky způsobené průvanem, po dětských pacientech zde zbyly zaprášené hračky a postýlky.

Tohle místo v Jetřichovicích bylo zkrátka pro horovou epizodu Mordparty jako stvořené. Nikdo by tady rozhodně nechtěl být uvězněn, natož ne s vrahem!

„Muselo to být kdysi hezké místo, dětský smích a krásná příroda, ale takhle opuštěné to bylo pěkně strašidelné,“ popisuje lokaci herečka Markéta Plánková, která v dílu Převýchova vyšetřovala pouze s Vojtěchem Kotkem (vyšetřovatel Kája), ostatní členové Mordparty pomáhali kolegům ze základny.

Štáb Mordparty natáčel na místě hned několik dní. Zvlášť Vojtěch Kotek si natáčení moc užil. Dokonce se po areálu procházel sám.

Pusťte si zážitky Vojtěcha Kotka z ponurého místa v rozhovoru:

Mordpartu ve strašidelném domě uvidíte ve středu 20. ledna ve 20:15 na Primě. Další díl následuje 28. ledna ve 21:35 na Primě.

Herci seriálu Mordparta:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.