Zapoj se do naší květnové výzvy a Rozdávej lásku!

Každý rok obvykle zveme všechny fanoušky a diváky Prima LOVE na 1. máje do pražských Havlíčkových sadů k oslavě lásky a ke dni plnému rozmazlování – to je tradiční Dermacol LOVE DAY. Bohužel, už druhý rok se kvůli epidemické situaci nemůžeme sejít, a tak jsme si pro vás alespoň připravili na celý květen výzvu Rozdávej lásku!

Na instagramovém profilu Prima LOVE najdete každý týden v pondělí nové kolo štěstí, na kterém si vytočíte jednoduchý úkol, kterým uděláte radost někomu blízkému nebo třeba i sobě.

Při plnění úkolu se natočíte či vyfotíte, vše nasdílíte na Instagram s označením @primalovetv a #loveday a v příspěvku navíc označíte další přátele, které do výzvy nominujete. Navíc můžete vyhrát dárkový balíček a ty nejlepší příspěvky se objeví dokonce ve speciálním pořadu, který v červnu uvidíte na Prima LOVE!

Pokud ještě přemýšlíte, jak se zapojit, podívejte se na to, jak výzvu odstartoval Petr Vágner s Evou Perkausovou!

Autory příspěvků, kteří vyhrají balíček nebo budou vybráni do pořadu, oslovíme přímo na Instagramu.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.