Seriály a filmy

8. března 2018 11:10

Zatraceně sexy Jitka Boho předvedla hluboký dekolt i nečekané ponožky

Vítězka České Miss 2010 a v současnosti i zpěvačka Jitka Boho si před nedávnem nechala udělat pod ňadry tetování. Aby nepřišlo nazmar, zveřejnila tmavovlasá kráska na svém Instagramu sexy fotku s ultrahlubokým dekoltem. Fanoušci fotku řádně ocenili, jen jednu nedokonalost však zaznamenali. Jitka žhavý outfit doladila nepříliš žhavými ponožkami, které předvedla až na fotografii druhé. A co na ně říkáte vy?

Jitka Boho miluje tetování, a proto si jako nejnovější nechala udělat jedno pompézní mezi a pod prsy. Celý koncept ale působí velmi žensky a něžně, tudíž fanoušci tento nápad řádně ocenili. I když není tetování ani měsíc staré, netají se kráska tím, že plánuje už brzy další. A kde? To se nechme překvapit.

‚‚Není vše takové, jak se na první pohled může zdát (viz druhé foto). Maminka mi vždy říkala, že nejdůležitější je teplo od nohou. A tady na Instagramu se to tak hezky ořízlo, že mi to přišlo fakt vtipný. Krásný start do nového týdne a hlavně buďte sami sebou,“ napsala Jitka ke svému příspěvku na Instagramu. ‚‚Palec nahoru za normální ženy, pohodlí vede, hlavně teplé ponožky a košilku. Jste moc sexy,“ nechala se slyšet jedna z fanynek modelky. A podobně pochvalných komentářů se objevovalo nespočet.

Jitka má dvouletou dcerku Rozárku a v současnosti přemýšlí se svým mužem Lukásem Boho o druhém potomkovi. Nechce, aby její holčička zůstala jako jedináček a modelingu už se v dnes stejně věnuje minimálně. „Začínám období, kdy pozvolna kojení začínám omezovat na dvě denně, jenom ráno a večer, a uvidíme, jak se s tím dcera vyrovná. Jak říkám, je to docela náročné stíhat rodinu i práci, ovšem nestěžuji si, zvládám to a je to paráda,“ nechala se dívka slyšet v jednom z rozhovorů.

„Začínám období, kdy pozvolna kojení začínám omezovat na dvě denně, jenom ráno a večer, a uvidíme, jak se s tím dcera vyrovná. Jak říkám, je to docela náročné stíhat rodinu i práci, ovšem nestěžuji si, zvládám to a je to paráda.“


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.