Máme rádi Česko: Jakub Prachař šel do boje i se svým houserem

Se zablokovanými zády přišel na natáčení závěrečného dílu zábavného vědomostního klání Máme rádi Česko jeden z kapitánů, Jakub Prachař. Ač se snažil svoji bolest a slabinu před soupeři i diváky skrýt, nepodařilo se mu to. Co ho (pro)zradilo? Dívejte se na Máme rádi Česko v pátek 20. listopadu ve 20:15 na Primě.

„Jakub mi před natáčením svěřil, že má housera, chtěl bych ocenit, že i přesto se ujal pantomimy," práskl na svého kapitána Tomáš Matonoha.

Jak už po těch několika letech vysílání show Máme rádi Česko víte, kapitán červeného týmu Jakub Prachař je pověstný svojí soutěživostí, nepřijímá úlevy a především nerad ukazuje své slabiny. Slova Tomáše Matonohy, který vás na Primě bavil také například v seriálu Vinaři, se proto snažil zlehčit. „Dostal jsem ho od strejdy, už teda fiknutýho," vtipkoval při natáčení. V kondici ale viditelně nebyl, svoji oblíbenou „němou“ hru totiž prohrál.

Pusťte si exkluzivní ukázku a sledujte až do konce! Poznáte na Jakubovi Prachařovi indispozici?

Dojde i s houserem a se svým týmem ve složení Ondřej Pavelka, Tomáš Matonoha a Vendula Příhodová k dalšímu celkovému vítězství, nebo indisponovaný podlehne týmu Vojty Kotka ve složení Antonín Procházka, Lucie Benešová a písničkář Jakub Ondra?

Dívejte se na Máme rádi Česko v pátek 20. listopadu ve 20:15 na Primě nebo pak on-line v archivu iPrima.cz.

Sledujte kapitána Vojtěcha Kotka v novém seriálu Eisntein – Případy nesnesitelného génia on-line na Iprima.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.