Závěr seriálu TEMNÝ KRAJ: Bestie dál servíruje hypnotika. Jedna dávka čeká i na Kořena!

Seriál TEMNÝ KRAJ jde do finále! Nepropásněte ho v sobotu od 20.15 na Primě.

V Temném kraji se v sobotu večer uzavře nejen kriminální případ uspávací bestie, ale i celý seriál.

Potvrdí se, že Naďa je skutečně dobrá policistka. Pochválena za vyřešení složitého případu ale od šéfa Kořena nejspíš nebude.

Podívejte se na televizní upoutávku a těšte se na sobotu:

Petr už ví, že Rosťa Kořen v případu Ulrich celou dobu nekryje sebe, ale někoho ze své rodiny, který je Petrovi víc než blízký...

Nové zjištění zcela zamávají Petrovým dosavadním životem. Odhalení Ulrichova vraha ho postaví před morální dilema. Jeho soukromé priority se střetnou s jeho pracovními. Konečné rozhodnutí je jenom na něm.

Exkluzivní ukázka - Případ Ulrich dotažen? S tímto se Kořen snad nemůže smířit.

Bestie s igelitovým pytlem

Uspávačka, bestiální sériová vražedkyně, dál řádí. Zaměřuje se na cizince. Nejprve muže s vidinou sexu naláká do ústrání a uspí hypnotiky. Pak je zvaraždí a okrade. Stopy kriminalistů míří k motorestu, kam se na kafe a víno sjíždějí motorkáři a podivné existence. Venkov žije pálením čarodějnic a podřezanou májkou a v lese řádí šílenec s motorovou pilou. Ukradené obrazy i pták v kleci vedou k chamtivé vražedkyni.

Exkluzivní ukázka - Tohle je konec Rosťi Kořena? I on se potká s uspávačkou:

Dívejte se na další premiérový díl krimiseriálu Temný kraj v sobotu 30. 11. ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.