Závěr seriálu TEMNÝ KRAJ: Bestie dál servíruje hypnotika. Jedna dávka čeká i na Kořena!

Seriál TEMNÝ KRAJ jde do finále! Nepropásněte ho v sobotu od 20.15 na Primě.

V Temném kraji se v sobotu večer uzavře nejen kriminální případ uspávací bestie, ale i celý seriál.

Potvrdí se, že Naďa je skutečně dobrá policistka. Pochválena za vyřešení složitého případu ale od šéfa Kořena nejspíš nebude.

Podívejte se na televizní upoutávku a těšte se na sobotu:

Petr už ví, že Rosťa Kořen v případu Ulrich celou dobu nekryje sebe, ale někoho ze své rodiny, který je Petrovi víc než blízký...

Nové zjištění zcela zamávají Petrovým dosavadním životem. Odhalení Ulrichova vraha ho postaví před morální dilema. Jeho soukromé priority se střetnou s jeho pracovními. Konečné rozhodnutí je jenom na něm.

Exkluzivní ukázka - Případ Ulrich dotažen? S tímto se Kořen snad nemůže smířit.

Bestie s igelitovým pytlem

Uspávačka, bestiální sériová vražedkyně, dál řádí. Zaměřuje se na cizince. Nejprve muže s vidinou sexu naláká do ústrání a uspí hypnotiky. Pak je zvaraždí a okrade. Stopy kriminalistů míří k motorestu, kam se na kafe a víno sjíždějí motorkáři a podivné existence. Venkov žije pálením čarodějnic a podřezanou májkou a v lese řádí šílenec s motorovou pilou. Ukradené obrazy i pták v kleci vedou k chamtivé vražedkyni.

Exkluzivní ukázka - Tohle je konec Rosťi Kořena? I on se potká s uspávačkou:

Dívejte se na další premiérový díl krimiseriálu Temný kraj v sobotu 30. 11. ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.