Zdeněk Pohlreich jako moderátor TOP STARu? Ano, v letním speciálu

TOP STAR magazín vás v létě bude bavit úplně v novém. Do poloviny srpna se můžete těšit na střihové speciály pokaždé s jiným moderátorem. Toto pondělí vás provede TOP STARem Klára Doležalová. Začínáme ve 22.20.

Na postu moderátora si to ale v následujících letních speciálech TOP STARu užije právě zmíněný Zdeněk Pohlreich, Karel Voříšek, Markéta Hrubešová, Laďka Něrgešová a Martin Dejdar. A co vás čeká toto pondělí?

ERBOVÁ MAJETKY

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka přiznávají, že mají finanční problémy, prodávají dům a Vlaďka začíná podnikat.

UJFALUŠI ROZCHOD

Fotbalista Tomáš Ujfaluši prozradí, proč jim to s Miss Anetou Vignerovou nevyšlo. Mohla za to vzdálenost, nebo je v tom někdo další?

SLAVNÉ ROZVODY

Slavným osobnostem to v manželství nemusí vyjít. Míše Dolinové se málem podařilo rozvod utajit. Petr Kolář bojoval o děti a pro Míšu Kuklovou to největší trápení rozvodem začalo. SLAVNÉ SOUBOJE Celebrity mezi sebou bojují o místo na slunci, přítelkyně i majetek. Rytmus a Matěj Homola se budou hádat o cokoli! AGÁTY OSUDOVÍ MUŽI Ještě před rokem byla Agáta s otcem Kryšpína Mirkem Dopitou. Dnes už je vdaná paní. Jak to všechno stihla?

ZTRÁTY SOUKROMÍ

Některé hvězdy si soukromí úzkostlivě střeží, jiné – jako Simona Krainová – se svými fanoušky na internetu sdílejí téměř všechno, včetně polonahých fotografií.

SLAVNÉ OBĚTI

Miroslav Šimůnek se stal obětí nebezpečné fanynky, která se vydávala za jeho přítelkyni! A nebyl v tom sám!

MARCELA BŘEZINOVÁ

Zpěvačka Marcela Březinová prožila před dvěma lety tragickou událost. Její manžel se rozhodl dobrovolně ukončit svůj život. Jak se Marcele žije dnes?

SLAVNÉ DĚTI

Děti slavných osobností se vydaly ve šlépějích svých rodičů. Je jim známé jméno na obtíž nebo jim otvírá dveře do světa showbyznysu?

Ve speciálu TOP STAR magazínu v pondělí ve 22.20 na Prima family se na vás bude těšit Klára Doležalová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.