Zdeněk Pohlreich naservíruje lásku nezadaným! Zábavná seznamka se bude jmenovat První večeře

Televize Prima chystá novou reality show s názvem První večeře, která se bude odehrávat pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha. O co jde a jakou roli sehraje v chystané novince populární Šéf?

Původně britská seznamovací show se v originále jmenuje First Dates. Pořad, který měl premiéru v roce 2013, se postupně proslavil po celém světě a teď míří i k nám. Bude se jmenovat První večeře.

Seznámení tváří v tvář

Podstata show je prostá, nezadaní lidé se potkají na prvním rande u dobrého jídla v příjemné restauraci. Restaurace "First Dates" otevírá své dveře svobodným lidem, kteří hledají lásku a už nechtějí být sami. Na konci rande jsou páry vyzpovídány a mají se rozhodnout, jestli se chtějí opět vidět.

Zdeněk Pohlreich jako hostitel

V Česku se moderování chystané novinky ujal oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, hvězda legendárního Ano, šéfe!, který pořad bez pochyb okoření svým nezaměnitelným humorem.

Hlásit se do show mohl během castingů úplně každý od 18 let. Seznamovaní s pořadem První večeře není omezeno věkem. V žádném věku není pozdě, poznat životní lásku.

„Pokusíme se najít ideálního partnera a samozřejmě na to nebudeme sami. Požádáme o pomoc i odborníky,“ doplňuje k novému formátu První večeře Jana Vondroušová, dramaturgyně vývoje nových pořadů FTV Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.