Zdeněk Pohlreich a Tereza Kostková budou vařit Česku

Večer budu vařit, přidejte se. Zapněte TV i počítač

Šéf se poprvé v přímém přenosu sejde u sporáku s Terezou Kostkovou. Před celým národem pak společně uvaří tříchodové menu. Ochutnávat a komentovat výsledek budou Daniela Šinkorová, Petr Vondráček a Zdeňkova manželka Zdeňka. Připravenost studia už populární šéfkuchař otestoval. Šlo při tom o zdraví.

Podle slavné filmové hlášky by se dalo říci: Plotýnky hřejí, voda teče. Ateliér, v němž se budou točit přímé přenosy kulinářské show Česko vaří s Pohlreichem živě, prošel zátěžovou zkoušku. Na dnešní přímý přenos je vše připraveno.

Pozor, Zdeněk Pohlreich už klepe na hrnec. Jeho nová Show začíná už ve 20.15 na Primě

Jediné, co na zkoušce trochu selhalo, bylo zdraví účinkujících. Asistent pana šéfkuchaře byl odvezen do nemocnice s prudkou bolestí zad, Zdeněk sám pak zkoušku tiše protrpěl kvůli problémům s kolenem. Nervy však zůstaly u všech potřebných pevné. „Ještě budeme jídla opakovat, ale nebojím se toho. Spíš aby klaplo všechno ostatní, bude to pro nás velká premiéra,“ prohlásil s typickým úsměvem Pohlreich.

Více o tom, jak vaří sympatická herečka a moderátorka Tereza Kostková si přečtěte na webu Prima STYLE

Po vzoru slavného anglického šéfkuchaře Gordona Ramsayho a jeho úspěšného televizního vaření Cookalong, přichází FTV Prima se stejným formátem – vaření v přímém přenosu s uznávaným mistrem v oboru. Tím je v Česku Zdeněk Pohlreich, vařit živě bude poprvé už tuto sobotu!

Název Cookalong připomíná „C“ v logu pořadu a je s ním výtvarně spjata i realizace a design studia. Jak můžete vidět na fotkách, je opravdu velkolepé, barevně mu dominuje sytě červená a jsou v něm hned tři plazmy – Zdeněk se totiž během vaření spojí telemostem se dvěma domácnostmi a s dalšími kuchaři z řad diváků.

Jak se povede první vaření s českým národem v přímém přenosu, jak bude spolupracovat technika a jak podpoří Zdeňka početné publikum přímo ve studiu uvidíme už dnes večer.

Oni ve studiu, vy domaNa webu pořadu poběží video přímého přenosu hned na hlavní stránce. Okno, vněmž show uvidíte, bude spuštěno krátce po osmé večer - hned nad recepty. Přesná adresa zní iprima.cz/ceskovarizive

Atmosféru živého vysílání si můžete vyzkoušet i u sebe doma. Vařit můžete spolu s účinkujícími před svými tv obrazovkami nebo u počítače. Nezapomeňte si jen koupit ingredience k receptům a v sobotu ve 20.15 si zapnout Primu! Vše potřebné najdete na webu pořadu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.