Šéfem za pár minut: Zdeněk Pohlreich ukáže rodinné vaření z dostupných surovin

Šéfem za pár minut se s kulinární novinkou televize Prima může stát skutečně každý! Skvělé tipy od šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha na rodinné vaření ze surovin, které stoprocentně máte doma, uvidíte už 29. října ve 22:55 nebo v repríze v neděli 1. listopadu od 10:30 na Primě.

Televize Prima se pořadem Šéfem za pár minut vrací ke kořenům kuchyně, ke zdravému, chutnému a ekonomickému vaření z dostupných surovin, které zužitkujeme beze zbytku. To vše bez ztráty kvality či pestrosti připravovaných pokrmů.

Oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich divákům v novém pořadu ukáže, že i z obyčejných surovin se dají vytvořit neobyčejná a velmi chutná jídla. Hlavním mottem této kuchařské série je: Používat selský rozum v kuchyni se vyplácí.

Poslechněte si Zdeňka Pohlreicha, jak svůj nový pořad Šéfem za pár minut představuje:

Nerezignovat na to, co jíte

„Člověk by nikdy neměl rezignovat na to, co jí, protože i z jednoduchých surovin se dá vařit skromně, chytře a skvěle,“ vysvětluje Zdeněk Pohlreich nový koncept pořadu, který bude bavit nejen milovníky vysoké gastronomie, ale také ty, kteří musí denně nasytit rodinu. S ohledem na rozpočet rodiny, ale s pevně nasazenou laťkou kvality.

Vzhledem k tomu, že k chutnému jídlu patří jako tečka na závěr také dezert, povolal si šéf na pomoc skvělou cukrářku Ivetu Fabešovou. „Věřím, že naše spolupráce bude diváky bavit. Zdeněk je opravdu velký profesionál, a pokud jsem mohla přispět svou cukrářskou troškou ke skvělému výsledku, mám radost,“ uvádí ke společnému projektu Fabešová a dodává, „že mi samozřejmě bylo velikou ctí s panem Pohlreichem pracovat, je to skvělý profesionál. Ale zároveň jsem byla vděčná za lidský přístup, protože jsem z něj měla, přiznávám, velikou trému. A děkuji za to, že mi smíchem prodloužil život o pár let. Snad se u pořadu budou stejně bavit i diváci.“

„Zdeněk Pohlreich je po léta rodinným stříbrem Primy. Jako šéf dokáže pobavit a předvést to nejlepší i v těžkých dobách a věřím, že právě to diváci ocení. Stejně jako rozšíření pořadu o část cukrářskou, které se skvěle zhostila populární a vždy usměvavá cukrářka Iveta Fabešová,“ říká k pořadu Šéfem za pár minut Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Netradiční kuře i čokobábovka jako od babičky

Hned v premiérovém díle se můžete těšit na precizní zpracování kuřete do posledního detailu nebo například na tip, jak připravit vláčnou čokoládovou bábovku, kterou si možná pamatujete z doby, kdy jste jezdívali ke své babičce.

S pořadem Šéfem za pár minut si také ověříte, že nejde o nic složitého a že s představovanými recepty vaše kuchařské umění bude chváleno celou rodinou. A v neposlední řadě i peněženkou. Protože když se na přípravu jídel a fungování kuchyně podíváte jako Šéf, žádné zbytky k vyhození zkrátka nebudou.

Šéfem za pár minut premiérově od 29. října ve 22:55 nebo v repríze v neděli 1. listopadu v 10:30 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.