Ze zákulisí: Jaro dorazilo na obrazovky. Podívejte se, jak se točily jarní znělky

Co spojuje šéfa Zdeněka Pohlreicha coby náruživého zahrádkáře, fotbalisty Sváťu Pecha (Filip Čapka) a Hynka Kenigra (Roman Zach) a Karla Voříška stavějícího májku? Všichni si zahráli v nových jarních znělkách televize Prima. A nejen oni!

Poselství jarních identů (znělek) je více než jasné: Jaro je tady!

Příchod nejoblíbenějšího ročního období evokují přírodní vesnické motivy, roztomilá mláďátka, kozičky a ovečky. Mimochodem, mohou podle vás i kozy mohou před kamerou trpět trémou? Odpověď najdete v naší reportáži přibližující vznik aktuálních znělek.

Jarní identy volně pokračující v trendu, který udaly a ukázaly již identy zimní.

Připomeňte si zimní identy ZDE.

„Změnou proti zimním identům je, že v těchto nových účinkují kromě našich tváří i běžní lidé. Klademe tak ještě větší důraz na přiblížení se našim divákům,“ vysvětluje koncept nové kampaně ředitel marketingu Prima Group Aleš Pýcha. „Všechny identy režíroval, stejně jako ty předchozí, Filip Racek a vznikly díky kreativnímu týmu Primy, tedy in house,“ dodává.

Celým jarem budou diváky na Primě provázet moderátoři Karel Voříšek, Terezie Kašparovská, publicista Josef Klíma, herci Martin Dejdar, Roman Zach, Filip Čapka, Miroslav Etzler společně s herečkami Veronikou Freimanovou a Andreou Kerestěšovou. Nechybí ani oblíbený šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Podívejte se, jak se jarní identy natáčely:

Zdeněk Pohlreich se proměnil v zahrádkáře:

Filip Čapka s Romanem Zachem na fotbalisty a Veronika Freimanová a Andrea Kerestešová ze seriálu Cesty domů na jejich fanynky:

Martin Dejdar s Josef Klíma na zkušené trampy:

A Karel Voříšek stavěl za asistence Terezie Kašparovské májku:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.