Seriály a filmy

11. června 2018 12:37

Ilona Blašková

Zemřel mladý seriálový herec Jackson Odell

Za necelý měsíc měl oslavit jednadvacetiny. To se bohužel už nestane. Zemřel americký herec a muzikant Jackson Odell. Příčina jeho náhlého úmrtí se stále vyšetřuje.

Jackson Odell byl v pátek nalezen bez známek života ve svém kalifornském domě v San Fernando Valley. Podle prvotního ohledání nenasvědčuje nic tomu, že by příčinou smrti bylo cizí zavinění. Ale co se vlastně stalo, je prozatím záhadou. Více informací prozradí až nařízená soudní pitva.

Mladý herec stál před kamerou už ve dvanácti letech. Hrál v několika seriálech nebo například v komedii Nela Náladová zachraňuje prázdniny. Nejvíce ho však proslavil seriál Taková moderní rodinka, kde ztvárnil Teda. Naposledy sklidil úspěch za roli Ariho Caldwella v seriálu Goldbergovi.

Kromě herce byl i zpěvákem a skladatelem. Byl autorem písně Wings of an Angel, která zazněla v hudební romanci Forever My Girl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.