21. listopadu 2014 01:00

Iva Kropáčková

Život s elektřinou: Svítíte, vaříte, topíte? Jakou nastavit sazbu? VIDEO

Elektřinu používáme všichni. Někdo s ní jen svítí a používá běžné spotřebiče, někdo ohřívá i vodu v bojleru, někdo i topí. Podle toho se pak odvíjí volba distribuční sazby.

Správným výběrem lze ušetřit i tisíce korun ročně. Jaké jsou distribuční sazby elektřiny, pro jakou domácnost je která vhodná a na čem závisí jejich volba? Na to vše odpověděl odborník Prima Rádce Zbyněk Laisek. Podívejte se...

Přehled všech distribučních sazeb najdete i v tomto článku:

TŘI možné KROKY k nejvýhodnější ceně elektřiny pro vás. Stačí vybrat jen jeden z nich: 1. Porovnejte si nabídky všech dodavatelů elektřiny na trhu on-line v kalkulačce! 2. Napište nám, naši specialisté vám připraví nezávazný přehled cen elektřiny na míru: info@prima-radce.cz. 3. Zavolejte, máme letité zkušenosti, poradíme: 810 811 812.

Foto: thinkstock.com

Energiím se věnujeme také v hraném on-line seriálu s Patrikem Nacherem. Tady najdete celou sérii a mnoho dalších informací o cenách energií a možných úsporách:

Mohlo by vás ještě zajímat:

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Sdílejte článek
Štítky elektřina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.