Životní lásku potká Sandra Bullock ve skvělém romantickém filmu Zatímco jsi spal

Je možné, aby se nenápadná Lucy dostala do zorného pole pana Božského, do kterého je beznadějně zamilovaná, aniž on tuší, že existuje? Jasně! V romantické komedii Zatímco jsi spal totiž pořádně zapracuje náhoda, která strhne lavinu nečekaných událostí. Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primu.

Lucy (Sandra Bullock) pracuje ve stanici metra v americkém Chicagu. Vybírá od cestujících jízdenky, doma má kočku, má pár přátel, ale jinak žije osaměle. Každý den se těší, až uvidí Petera Callaghena (Peter Gallagher), muže svých snů. Ve skutečnosti je to jeden z pravidelných cestujících, který nezná Lucy, a ona vlastně vůbec nezná jeho.

Až jednoho dne, na Vánoce se stane něco, co změní Lucyin život. Její „krásný neznámý“ padá do kolejiště a Lucy mu na poslední chvíli zachrání život. Doprovází ho do nemocnice, kde ji omylem začnou považovat za Peterovu snoubenku. A protože je Peter v bezvědomí, nemůže to potvrdit ani vyvrátit. Lucy se do všeho zamotá, není schopná Peterově rodině říct pravdu. Všichni jsou na ni tak milí.

Jen Peterův bratr Jack (Bill Pullman) má pochybnosti. Nicméně právě on se s Lucy velmi sblíží. Přeskočila jiskra? Nakonec se Peter probere z kómatu, a na žádnou Lucy si nepamatuje. A jak to nakonec dopadne? Splní se Lucy její sen a vdá se za Petera? Nebo je její láska už někde jinde?

Těšte se…

  • Vynikající oddechovka pro celou rodinu
  • Vtipné dialogy, roztomile napsané postavy
  • Zábavná zápletka
  • Redfordovsky pohledný Bill Pullman v roli Peterova bratra
  • A Sandráááá! Nechte se očarovat naprostou fotogeničností této sympatické herečky

Pár zajímavostí o filmu:

1. Původně byl scénář napsán obráceně. Žena upadla do kómatu a muž předstíral, že je její snoubenec. Filmovým studiím se ale takový příběh nelíbil. Přišlo jim, že muž takovou ženu vlastně zneužívá a parazituje na ní. Až někoho napadlo role obrátit a vznikl romantický trhák Zatímco jsi spal.

2. Rozpočet na film byl 17 milionů dolarů, ovšem celosvětově si snímeček připsal na konto neuvěřitelných 182 milionů.

3. Role Lucy byla napsána pro Demi Moore, tvůrci ji nabízeli dokonce i Julii Roberts. Až Sandra Bullock ji přijala. Právě se jí tehdy rozpadl po čtyřech letech vztah, tak si chtěla spravit náladu něčím něžným, sladkým, s happyendem.

4. Sandra Bullock byla za roli Lucy nominovaná na Zlatý glóbus pro nejlepší komediální a muzikálovou herečku. Je pravda, že role v Zatímco jsi spal a v akčňáku Nebezpečná rychlost (1994) ji katapultovaly mezi top hollywoodské celebrity.

5. Režisérem filmu je Jon Turteltaub (Kokosy na sněhu, Instinkt, Čarodějův učeň, Lovci pokladů).

Užijte si jednu z nejúspěšnějších romantických rodinných komedií Zatím co jsi spal, v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky láska film Chicago Vánoce Julia Robertsová TV Prima Demi Mooreová Sandra Bullocková romantický film Peter Gallagher Bill Pullman Jon Turteltaub

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.