Seriály a filmy

14. listopadu 2019 22:00

Petra Kloidová

Zklamaná důvěra odhalí lži. Více uvidíte už tuto sobotu na Prima LOVE

Další americký thriller můžete sledovat na Prima LOVE ve 20.15 již tuto sobotu. Zklamaná důvěra totiž může odhalit několik událostí, které vám mohou zachránit život.

Co uvidíte ve snímku Zklamaná důvěra? Těšte se na nebezpečí a schopnost hlavní hrdinky, která v nepřehledné situaci dokáže nalézt pravdu. Jak s ní ale naložit dál? Sophie bude bojovat o svůj ale i kolegův holý život.

Zklamaná důvěra, která se vyplatí

Sophie je advokátka zastupující doktora Cooka ve sporu s farmaceutickou firmou, která mu ukradla jeho výzkum a vydělává na tom obrovské peníze. Když je její partner z firmy unesen, Sophie ve strachu o jeho život s únoscem spolupracuje. Až do okamžiku, kdy zjistí, že všechno je jinak... Sophie Andersonová je mladá právnička, která po smrti otce pracuje ve firmě, již společně se svým přítelem Brucem Harrisem založili. Sophie má na starosti případ žaloby proti farmaceutické firmě Orbik Tech, která podle žalobce doktora Cooka využila jeho výzkumy při výrobě léku Xanoxin, který za rok vydělal 600 milionů dolarů. Svědek obhajoby tvrdí, že neexistuje žádný důkaz o tom, že by firma porušila patentová práva, ale dříve řekl Sophii, že bez práce doktora Cooka by byl lék zcela neúčinný.

Sophii u soudu ztrhali, ale ona se nechce vzdát. Ještě má jednoho svědka, informátora Jamese Allena z advokátní kanceláře Smith&Young, který tam má na starosti patentové právo. Sophii tvrdil, že má důkazy, že Orbik Tech ukradl výzkumy doktora Cooka. Ten se však k soudu nedostavil. Sophiin kolega Bruce Harris byl unesen. Jeho únosce jí volá, nadiktuje jí číslo a adresu, na kterou má jet. Je to adresa, na níž sídlí advokátní kancelář Smith&Young, kde má najít složku se stejným číslem, jako jí nadiktoval. Pokud ji nenajde do 15 minut, Harrise zabije. Je to složka s patentovým testem firmy Orbik Tech, ze kterého vyplývá, že bez práce doktora Cooka by Xanoxin nebyl účinný. Je to ta složka, kterou jí chtěl předat James Allen. Má ji zanechat v určité telefonní budce, ale Sophie papíry vymění a schová si je v autě. Ovšem zatímco je v budce, papíry jí ukradnou. Celou dobu ji někdo sleduje. Zajde za svým bývalým přítelem, policistou Ericem Robinsonem. Ty důkazy jí měly pomoct vyhrát případ, ale James Allen jako by se vypařil. Únosce ji sleduje až tam a volá jí tam. Chce, aby odešla a doručila zásilku, kterou jí dal pod sedadlo v autě. Má na to hodinu, závisí na tom Bruceův život.

Sledujte Zklamanou důvěru v sobotu ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.