Znáte postavu milované hackerky Penelope z Myšlenek zločince?

Cukrouško, pusinko. Tak ji oslovuje její nejlepší přítel a sexy detektiv Derek Morgan. Vypadá to, že k sobě mají více než blízko, ale pravda je jiná. Poznejte hackerku Penelope Garcíu více. Jinak ji uvidíte v Myšlenkách zločince každé pondělí na LOVE ve 20.15.

Poznejte bláznivou Penelope z Myšlenek zločince

Většina ji říká „Garci“ a ve speciálním týmu Myšlenek zločince funguje jako audiovizuální technička týmu na velitelství BAU v Quanticu. Penelope je kromě svého velice extravagantního oblečení a vzhledu známá také svými extrémně vtipnými hláškami. Telefonní sluchátko zkrátka nezvedá jen tak. Často ji uslyšíte, jak se hlásí stylem: „Ústředna Všechnovím, jak mohu být nápomocna?“ Kromě toho všeho opravdu paří online hry.

Nejhorší stránka práce v BAU je krutost

Jeden z nejhorších momentů její práce je to, že musí občas sledovat vraždu v přímém přenosu. A v ten moment dochází i na slzy, dobře jí ale nedělají ani fotky zmrzačených obětí (ale komu ano, že?). Jenže i to je její práce, protože takové fotografie musí probírat do detailů, hledá v nich souvislosti, díky nimž je pak tým schopen pokročit ve vyšetřování. I tak je v celém oddělení asi tou nejveselejší osobou.

Je pravděpodobně jedinou osobou, které Derek Morgan důvěřuje, a jsou nejlepšími přáteli. Zajímavostí je, že se Garci bojí klaunů.

11 SELFIES DEREKA MORGANA

ZNÁTE TAJEMSTVÍ DEREKA MORGANA Z MYŠLENEK ZLOČINCE?

4 NEJVÍCE ŠOKUJÍCÍ MOMENTY V MYŠLENKÁCH ZLOČINCE

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.