Znáte postavu milované hackerky Penelope z Myšlenek zločince?

Myšlenky zločince X (22) - upoutávka

Cukrouško, pusinko. Tak ji oslovuje její nejlepší přítel a sexy detektiv Derek Morgan. Vypadá to, že k sobě mají více než blízko, ale pravda je jiná. Poznejte hackerku Penelope Garcíu více. Jinak ji uvidíte v Myšlenkách zločince každé pondělí na LOVE ve 20.15.

Poznejte bláznivou Penelope z Myšlenek zločince

Většina ji říká „Garci“ a ve speciálním týmu Myšlenek zločince funguje jako audiovizuální technička týmu na velitelství BAU v Quanticu. Penelope je kromě svého velice extravagantního oblečení a vzhledu známá také svými extrémně vtipnými hláškami. Telefonní sluchátko zkrátka nezvedá jen tak. Často ji uslyšíte, jak se hlásí stylem: „Ústředna Všechnovím, jak mohu být nápomocna?“ Kromě toho všeho opravdu paří online hry.

Nejhorší stránka práce v BAU je krutost

Jeden z nejhorších momentů její práce je to, že musí občas sledovat vraždu v přímém přenosu. A v ten moment dochází i na slzy, dobře jí ale nedělají ani fotky zmrzačených obětí (ale komu ano, že?). Jenže i to je její práce, protože takové fotografie musí probírat do detailů, hledá v nich souvislosti, díky nimž je pak tým schopen pokročit ve vyšetřování. I tak je v celém oddělení asi tou nejveselejší osobou.

Je pravděpodobně jedinou osobou, které Derek Morgan důvěřuje, a jsou nejlepšími přáteli. Zajímavostí je, že se Garci bojí klaunů.

11 SELFIES DEREKA MORGANA

ZNÁTE TAJEMSTVÍ DEREKA MORGANA Z MYŠLENEK ZLOČINCE?

4 NEJVÍCE ŠOKUJÍCÍ MOMENTY V MYŠLENKÁCH ZLOČINCE

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.