Zoufalé manželky se vracejí na scénu! Prima LOVE je uvede v březnu

Čtyři zoufalé manželky ze zdánlivě dokonalého předměstí odhalují tajuplné záhady i mrazivé zločiny v legendárním komediálně-dramatickém seriálu. V hlavních rolí Eva Longoria, Teri Hatcherová nebo Felicity Hoffmanová. Na obrazovkách Prima LOVE je uvidíte od 13. března.

Jejich životy jsou jako soap opera se špetkou Americké krásy a Městečka Twin Peaks! A navíc se musejí potýkat s vlastními problémy! Nenechte si ujít pozvání do Wisteria Lane, kde se za každými dveřmi ukrývají nečekaná a šokující překvapení.

Zoufalky jako fenomén

Americký komediálně-dramatický mysteriózní seriál byl poprvé uveden na televizní obrazovky v říjnu 2003. Postupně vzniklo osm sérií a celkem 180 epizod. Zoufalé manželky se mezitím staly jedním z nejúspěšnějších a nejsledovanějších seriálů. V průběhu let získaly sedm prestižních cen Emmy. A dnes? Dnes jsou Zoufalé manželky považovány za jeden z klasických televizních seriálových hitů. Kromě toho drží rekord v nejvyšším počtu odvysílaných epizod mezi seriály s výhradně ženským obsazením v hlavních rolích.

Takzvané Zoufalky žijí na fiktivní ulici fiktivního předměstí Fairview, které se nachází ve fiktivním americkém Eagle State.

Příběh seriálu se odehrává v rozmezí patnácti let v životech hlavních hrdinek – od roku 2004 do roku 2008 a následně od roku 2013 do roku 2019. Během vyprávění dochází ke skoku v čase o pět let dopředu a nechybí ani pohledy do minulosti i budoucnosti – do osmdesátých let 20. století a do období po roce 2020.

Za příběhem Zoufalých manželek stojí sebevražda jedné z nich

Zoufalé manželky jsou věhlasný americký komediálně-dramatický seriál s prvky soap opery a špetkou Americké krásy i Městečka Twin Peaks. Vítejte ve Wisteria Lane! Idylické předměstí je dokonalým místem pro šťastný a spokojený život. Ale jenom dokud nezaklepete na dveře a nenakouknete do životů místních obyvatel. Za dokonalou fasádou se ukrývají mrazivé záhady, nečekaná a šokující překvapení, a dokonce i ohavné zločiny.

Ty začínají postupně vyplouvat na povrch, když jedna zdánlivě dokonalá manželka v zoufalství spáchá sebevraždu, protože má strach, že se všichni dozvědí o temném tajemství její rodiny. Kamarádky Susan (Teri Hatcherová), Lynette (Felicity Huffmanová), Bree (Marcia Crossová) a Gabrielle (Eva Longoria) se snaží zjistit, co se opravdu stalo. Přitom se musejí potýkat s vlastními problémy. Během osmi sérií s nimi prožijeme patnáct let jejich životů. A možná to nakonec dobře dopadne.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.