Seriály a filmy

11. května 2018 12:49

Ilona Blašková

Zpěvačka Anastacia vystoupí v Česku! A my jí pro vás exkluzivně vyzpovídali!

Americká zpěvačka Anastacia je bezpochyby jedna z největších ikon světového showbusinessu. Je ovšem taky velká bojovnice, která dvakrát zvítězila nad zákeřnou nemocí. Stala se motivací pro ostatní. A teď, míří se svým turné i do České republiky. A my máme exkluzivní rozhovor!

Anastacia má tak zajímavý životní příběh, že když se o ní náš reportér zajímal, přišlo mu, že takhle silnou ženu hned tak nepotká. Proto byl malinko z jejich rozhovoru nervózní. Kariéru začala jako tanečnice, ale zdravotní stav ji nedovolil bořit taneční parkety a tak náhoda tomu chtěla, aby se stala zpěvačkou.

„Začínala jsem jako tanečnice. Nejdříve v klubech a pak jsem se občas mihla na jevišti nebo v klipech. A pak od někoho přišla otázka: Umíš zpívat? Rodiče jsem měla muzikanty a tak jsem zřejmě něco podědila. Když jsem zazpívala, okamžitě mi lidé říkali, že mám dar, který musím využít. A tak jsem začala zpívat. Můj první singl se začal hrát v Evropě. Rok na to na mě fanoušci čekali před hotelem, poznávali mě v obchoďácích a na ulici. Bylo to wau! A po mém druhém albu se má kariéra a sláva rozjela naplno,“ prozradil nám Anastacia.

V roce 2003 jí zasáhla životní rána. Lékaři jí diagnostikovali rakovinu prsu. „Když mi poprvé tu hroznou zprávu řekli, tak jsem z toho byla hodně špatná. Měla jsem před třetím albem, spoustou koncertů a plánů. Strašně jsem se bála, že umřu. Po sérii vyšetření jsem se rozhodla bojovat a nemoc vyléčit. Je to hodně o hlavě,“ svěřila se nám.

I druhá diagnóza rakoviny Anastaciu nezlomila a bojovala jako lev. Nemoc porazila a zase jí to zpívá. Je sexy, milá, vtipná a žádné téma pro ni není tabu. Dokonce nám ukázala svoje tetování nad zadkem! Anastacia v současné době vyráží na turné. Ale ne halové. Tentokrát se soustředila na menší sály. V zahraničí dokonce divadla! „Haly jsou super kvůli penězům. Ale já miluji menší prostory, kde se lidí můžeš dotknout a mluvit s nimi. Předáváte si energii a je to takové intimnější. Já nepotřebuji být milionářka. Já jsem ok,“ řekla upřímně.

Ženu, kterou by si přál snad každý. Taková je Anastacia. A vy jí máte šanci vidět na živo i u nás. O víkendu totiž vystoupí v Praze a v červnu v Olomouci.

Sdílejte článek
Štítky Anastacia

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.