Seriály a filmy

18. listopadu 2018 11:50

Ilona Blašková

Zpěvačka Dido vyráží na turné! Kdy ji uvidíme v Praze?

Zpěvačka Dido vyráží na turné! Kdy ji uvidíme v Praze?

Britská zpěvačka Dido vyráží po patnácti letech na turné a vůbec poprvé zavítá i do Čech! Koncert se odehraje 5. května 2019 v pražském Foru Karlín, kde Dido představí svou novou desku s názvem "Still On My Mind“. Vydání této desky je naplánováno na začátek března. Kromě největších pecek se tak můžeme těšit i na nové písně. Lístky jsou v prodeji již od 16. listopadu.

A jaká vlastně bude nová deska? V pořadí páté studiové album "Still On My Mind" v sobě mixuje několik stylů a žánrů. Projeví se v ní směsice hip hopu, elektronické hudby ale i prvky folku a osobnost samotné zpěvačky. „Chtěla jsem zachytit všechny pocity, které mám, když poslouchám hudbu. Šlo mi o vystihnutí toho momentu, kdy si uvědomíte, že na světě nic víc nepotřebujete. Příprava nového alba byla magická zkušenost," říká Dido. První vlaštovka, singl “ Hurricanes“ vyšla před pár dny.

Na desce se podíleli Brian Eno, Ryan Louder i starší bratr Dido Rollo Armstrong. „Věděla jsem, že jestli budu někdy chtít natočit další desku, bude to jedině s Rollem. Všechno šlo tak lehce, veškeré vokály jsem nahrávala na gauči a většinu nahrávání jsme zvládli z domova," říká zpěvačka. Jak se jim to povedlo, budeme moci posoudit 8. března, kdy nové album vychází.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.