Zúčastněte se cyklistických závodů BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE po boku Romana Šebrleho

Na začátku června se uskuteční první ze dvou prestižních cyklistických závodů určených firemním týmům – BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE. Závodu 6. 6. 2015 v Písku se aktivně účastní také olympijský vítěz v desetiboji a moderátor TV PRIMA Roman Šebrle.

Zájemci o členství v jeho týmu TV Prima mohou o něj soutěžit prostřednictvím internetové aukce na www.velochallenge.cz/aukce, která poběží od 11. 3. do 30. 5. 2015.

V letošním roce se uskuteční dva závody – jeden 6. 6. 2015 v Písku a druhý 5. 9. 2015 v Mikulově. Jsou jedinečnou příležitostí k nezvyklému firemnímu teambuildingu. Přinášejí možnost opustit kanceláře a spolu s kolegy si vychutnat napínavý závod v krásné přírodě. Pro závodníky bude připraven zdarma kvalitní catering. Jejich závodním strojům bude poskytnut všechen myslitelný servis a přichystán bude i bohatý doprovodný program. Například kulinářská show Zdeňka Pohlreicha, trial show Martina Šimůnka, dětské závody Primáček, testování kol, škola kola – a hlavně společně prožitý týmový zážitek.

Možnost zúčastnit se mají všichni bez ohledu na to, z jak velké firmy jsou či jakou mají fyzickou kondici. Fajnšmekrům je však určena další možnost – zúčastnit se závodu v týmu olympijského vítěze a moderátora TV PRIMA Romana Šebrleho.

O členství bude možné soutěžit prostřednictvím charitativní internetové aukce, jejíž výtěžek bude věnován ve formě sportovního vybavení a kol Nadaci Terezy Maxové dětem.

Vydražte si členství v týmu snů Romana Šebrleho! Aukce běží na www.velochallenge.cz/aukce od 11. 3. do 30. 5. 2015. Po jednoduché registraci můžete přihodit libovolnou částku nebo prostřednictvím funkce „Kup teď“ tento úžasný zážitek rovnou vydražit a přispět tak na dobrou věc. Závodu BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE v Písku v týmu TV Prima s Romanem Šebrlem se zúčastní ti, co v aukci přihodí tři nejvyšší příspěvky, nebo ten, kdo využije nabídku KUP TEĎ! v hodnotě 450 000 Kč.

Aukce probíhá na www.velochallenge.cz/aukce.

Více informací o závodech najdete na www.velochallenge.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.