Jak nakoupit nejlevnější potraviny? Koukněte na Václava Staňka v exkluzivní ukázce z pořadu Milionář mezi námi

Ve svých 22 letech patří mezi nejmladší milionáře v Česku. Václav Staněk vlastní několik firem se ziskem v řádu desítek milionů korun. Nyní v projektu Milionář mezi námi pomůže potřebným v Kyjově a rozdá statisíce korun. Dívejte se v pátek 8. ledna ve 20:15 na Primě.

Milionář mezi námi spojuje ty, kteří měli štěstí nebo úspěšně podnikají, s těmi, s nimiž se život nemazlil. Tito lidé často prožili domácí násilí, narodili se do chudoby, s handicapem nebo onemocněli tak, že nejsou schopni samostatného žití.

Další účastník je 22letý Václav Staněk

Václav Staněk vyrábí kožené zboží a doplňky, kvalitní nábytek nebo exkluzivní spodní prádlo. Vlajkovou lodí jeho firemní flotily zůstává společnost Vasky, vyrábějící kvalitní kožené boty. Firmu založil ve svých 18 letech. Forbes ho zařadil mezi 30 nejlepších podnikatelů do 30 let.

K podnikání ho přivedla vážná nemoc, která mu ze dne na den zastavila sportovní kariéru. Jako junior reprezentoval Českou republiku v atletice, věnoval se především běhu na 800 metrů. Je čtyřnásobným mistrem republiky, ale na výhru na mistrovství světa a mezinárodní úspěch nestačil dosáhnout. „Jeden den jsem přebíral cenu pro nejlepšího sportovce Zlínského kraje a den nato přišel konec kariéry, diagnostikovali mi cukrovku. To byla asi taková odměna,“ vzpomíná na chvíli, která mu změnila život.

Pomoc tělesně postiženým a drogově závislým vrstevníkům

Talentovaný podnikatel na týden změní svůj život a vypraví se do Kyjova, kde bude pracovat jako dobrovolník v několika organizacích. Potká skvělé lidi, kteří pomáhají ostatním, i ty, kteří pomoc potřebují. Zapojí se do pomoci tělesně postižených a drogově závislým vrstevníkům. Nikdo z nich nezná jeho bohatství, a on jim na konci své mise rozdá statisíce korumn.

Exkluzivní ukázka. Václav Staněk nakupuje nejlevnější poraviny:

„Tenhle projekt mi také hodně dal. Zážitky, uvědomění, možnost pomoct lidem, kteří to potřebují. Poznal jsem lidi a prostředí, které bych jinak určitě nepoznal. A poznal jsem i sám sebe skrz nové příběhy. Byl to pro mě obrovský zážitek na celý život, “ dodává k natáčení a účasti v pořadu Václav Staněk.

Na Milionář mezi námi se dívejte v pátek ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.