Seriály a filmy

17. ledna 2014 12:24

Markéta Zídková

V pořadu Očima Josefa Klímy bude vystupovat i Jan Kraus a Michal Horáček

Přinášíme vám další novinky o podobě nového pořadu Očima Josefa Klímy. Ten startuje tuto středu, 22. ledna ve 21.30 na Primě.

Josef Klíma je matadorem televizní obrazovky, publicistice se věnuje už 20 let.

Přesto se jeho nový pořad Očima Josefa Klímy od těch minulých bude lišit.

"Vyvinuli jsme vlastně zcela nový formát – Jitka Obzinová ho pojmenovala jako publicistickou show. Kostru sice tvoří reportáže tak jako třeba v Soukromých dramatech, ale těžiště se přesunulo do zkoumání české duše. Do jaké míry jsme poctiví, vstřícní, stateční, všímaví atd. Proto natáčíme řadu situací se skrytou kamerou a čekáme, jak na ně běžní lidé zareagují. Budou ochotni pomoci někomu přenést zavazadlo z auta do auta, když zjistí, že v tom pytli je člověk?" prozrazuje Josef Klíma.

Reportáže budou také provázet glosy významných osobností, jako je Jan Kraus nebo Michal Horáček, týkající se aktuálních témat.

Nebojte se, dočkáte se. Už tuto středu ve 21.30 na Primě.

Podívejte se na ukázku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.