VIDEO Očima Josefa Klímy: Vraždit, to ne, ale porcovat klidně, říká Krejčířův pohůnek

Nový publicistický pořad Očima Josefa Klímy, jehož první, premiérový díl vysílá televize Prima ve středu ve 21.30, přinese nejednu zajímavou reportáž. Co vás ale určitě naláká, je zpověď osobního strážce mafiánského bosse Radovana Krejčíře, který je momentálně držen ve vazbě v Jihoafrické republice.

Životní příběh Radovana Krejčíře není nutné dlouze představovat. Český podnikatel na hraně zákona, který se proslavil zejména svou schopností unikat české policii a posléze Interpolu, byl na útěku po několik let.

Bezpečnostním složkám se jej nakonec podařilo zadržet v Jihoafrické republice. Ani zde ale Krejčíř nezahálel a navázal styky s podsvětím. Jeho jméno je dnes spojováno s více než desítkou vražd, ať se jednalo o Krejčířovy spolupracovníky či nepřátele.

Pořad Očima Josefa Klímy získal exkluzivní rozhovor s mužem, který žil po boku kontroverzního podnikatele jako jeho osobní strážce. A co nám ke Krejčířovým praktikám řekl?

Podívejte se už teď na ukázku. Upozorňujeme však, že tyto informace rozhodně nejsou pro citlivé povahy:

Víme také, jak se Radovan Krejčíř dostal přes hranice ČR. To prozradí večer rovněž Josef Klíma.

Tady další ukázka, jak vypadá celý jeho pořad:

Ve středu ve 21.30 uvidíte na Primě v pořadu Očima Josefa Klímy celý pořad.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.