Orgasmus podle aplikace. Sexy hračky mají nové funkce, vyzkoušejte je i s partnerem

Předehra má podle unikátního českého průzkumu zásadní vliv na vyvrcholení žen i mužů. Patří k ní také mluvení o sexu a vašich touhách. Samotná komunikace o tom, co byste si přáli dělat, nebo společný výběr erotických pomůcek v sexshopu může váš vztah dlouhodobě prohloubit a okořenit.

unikátním českém průzkumu se svěřilo 3 409 českých žen a mužů, jaký vliv má předehra na jejich schopnost vyvrcholení. Ukázalo se, že většina žen (63 %) i mužů (67 %) vnímá, že díky předehře orgasmu dosáhnou s vyšší pravděpodobností. „Pokud chcete předehru zlepšit, je třeba si uvědomit, že se na ní podílí oba partneři. V našich tělech se odehrává trochu odlišná chemie. Je tedy třeba se otevřít a nebát se trochu experimentovat,“ uvedl sexuolog MUDr. Marek Broul, Ph.D., MBA, FECSM z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

Podle vědeckých studií mají lidé v dnešní době násobně méně sexu než například před 20 lety. Odborníci se domnívají, že hlavním důvodem je absence funkčních partnerských vztahů, ale i vysoké nároky na pracovní výkon a s ním spojený stres a špatná kvalita spánku. Touha se dá povzbudit mnoha způsoby – od zdravého životního stylu až po komunikaci s partnerem a obohacení vašeho sexuálního života o erotické pomůcky.

Hračka, nebo partner? A co obojí?

Kolem erotických hraček kolují různé mýty, například že jsou vhodné jen pro single lidi bez sexuálního partnera nebo že muž ženě „nestačí“, pokud se ona rozhodne používat i vibrátor. Přitom ženy i muži chtějí být svým protějškům lepšími partnery v sexu a erotické pomůcky tomu mohou skvěle pomoci.

„Pokud víte, že by se váš partner mohl cítit méněcenný, když chcete experimentovat s hračkami, představte mu vaše přání jako nápad pro něj. Zeptejte se ho, jestli by ho vzrušovalo dráždit vás některou erotickou pomůckou. Třeba si nalejte sklenku vína a podívejte se společně na nabídku e-shopu,“ radí Michal Večeřa z e-shopu pro zdravou sexualitu YOO.cz. „Vše je o laskavé komunikaci, neexistuje univerzální návod,“ dodává.

Otestovali jsme za vás

Vybrali jsme v redakci různé typy hraček – od těch, které se skvěle hodí pro začátečníky, až po ty, s nimiž si užijí i ti nejzkušenější. Některé se vyloženě hodí pro používání v páru, jiné si můžete vychutnat sama nebo nechat partnera, aby vás rozmazloval.

Vibrační erekční kroužek Satisfyer Strong One

Vibrační kroužek je jednou z nejznámějších sexy hraček, která se poměrně brzy objevila i na pultech drogerií. Tento s nimi ale nelze srovnávat. Kroužek Satisfyer Strong One se totiž nabíjí přes USB a je mimořádně odolný, příjemný a dobře tvarovaný. Nejvíc nás zaujala možnost ovládání přes chytrý telefon. V aplikaci je spousta programů a chvíli nám trvalo, než jsme všechny prozkoumali, některé jsou ale velmi zábavné. Například ovládání v reálném čase prstem na obrazovce, nebo dokonce ovládání hlasem. S aplikací je možné hračku řídit odkudkoliv na světě, i když jste od sebe s partnerem daleko. Doporučujeme i začátečníkům anebo jako dárek pro partnera, který je v této oblasti spíš zdrženlivý. Můžete mu kroužek darovat a nechat ho, ať ho nejprve prozkoumá o samotě, a přidat se až později.

Vibrační stimulátor pro páry Endless Fun Black - Satisfyer

Vibrační stimulátor pro páry je skvělým zpestřením postelových hrátek. Dá se využít jak při masturbaci, tak i v rámci společného potěšení. Velkou výhodou je jeho všestrannost. V balení najdete dokonce i obrázkový manuál, který vám přiblíží více než 29 možných způsobů, jakými ho lze využít, což je za nás obrovské plus. Můžete s ním dráždit bradavky, klitoris, bod G, partnerův penis, varlata – a použít se dá dokonce i při análních hrátkách. A co je úplně nejlepší? Že se některé kombinace dají využívat zároveň, a vy tak můžete dosahovat společných orgasmů. Velkou výhodou této hračky je také její 100% voděodolnost. Každý konec tohoto stimulátoru má několik příjemných stupňů vibrací, takže si každý může najít to, co mu vyhovuje. Jeho ohebná ramena lze otáčet o 180°, díky čemuž se stává všestranným pomocníkem při dosahování slastných orgasmů. Jsme si jistí, že vás tahle hračka bavit jen tak nepřestane a budete chtít s partnerem objevovat všechny možné způsoby, kterými vás přivede do stavu pořádného vzrušení.

Vibrační vajíčko Kiiroo OhMiBod Esca 2

Naprosto dokonalý je u tohoto vajíčka jeho tvar. Je navržené tak, aby stimulovalo bod G, ale dá se využít i na párové hrátky. Přes speciální aplikaci OhMiBod Remote je možné ho ovládat na jakoukoliv vzdálenost. Překvapila nás funkce Oh! Dometer, která umí sledovat i zaznamenávat orgasmy. Umožňuje dokonce nastavit si denní cíle v dosahování orgasmu nebo sdílení informace o dosažení orgasmu s partnerem. Přináší tak úplně novou úroveň zaznamenávání, než kterou spousta z nás denně využívá v podobě sledování pitného režimu či nachozených kroků za den. Vibrační vajíčko Kiiroo je dokonce vyvinuto tak, aby napomáhalo dosažení několikanásobného orgasmu, což se bude líbit vám i partnerovi. Dá se samozřejmě využívat i manuálně, v režimu bez aplikace, díky ní tuto hračku ale doporučujeme i pokročilým –⁠ určitě si ji užijete tak jako my.

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání s elektrostimulací Impulse

Nespornou výhodou bezdrátových vibračních vajíček je fakt, že je nemusíte ovládat sama. Pokud si chcete s partnerem zpříjemnit večer, ať už doma, či třeba na procházce, stačí ho vybavit ovládáním s dosahem až 10 metrů a vyčkávat, jak moc vás bude chtít dráždit. Hrátky tak hned získají nové rozměry. Kromě vibračních a pulzačních programů toto vajíčko disponuje také elektrostimulacemi, které se postarají o intenzivnější orgasmus a jako bonus při dlouhodobějším používání posilují pánevní dno. Před spoluprací s partnerem ale doporučujeme, abyste si nejprve vajíčko vyzkoušela sama a zjistila, jaká intenzita vibrací, pulzací a elektrostimulace vám vyhovuje. O to větší sexuální dobrodružství pak společně zažijete.

Stimulátor na klitoris Satisfyer PENGUIN

Pokud nemáte společníka na dlouhé zimní večery, už ho nehledejte. Tenhle malý tučňáček obstará i to, o čem se vám ani nesnilo. Stačí jeho zobáček správně nasměrovat na klitoris a on už zařídí, abyste vrněla blahem. Můžete si vybrat z jedenácti programů. Od něžného dráždění po bouřlivé tlakové pulzování. Intenzitu lze volit velmi jednoduše. Jedním tlačítkem přidáváte, druhým ubíráte a vracíte se k mírnějšímu dráždění. Nám zatím stačila první pětka, ale určitě budeme trénovat dál. Pokud už delší dobu pokukujete po nějakém tlakovém vibrátoru, právě jste našla svého favorita. Podle nás by si ho zasloužila každá žena. A doporučili bychom ho zejména těm, které mají problém dosáhnout vaginálního orgasmu. Tohle je totiž úplně jiná liga.

Hřejivý vibrátor s králíčkem Satisfyer Hot Lover – ovládaný mobilem

Tento vysoce elegantní univerzální kamarád nás ohromil už jen svým vzhledem. Definitivně jsme se ale do něj zamilovali díky pevnému tělu zajišťujícímu stimulaci bodu G přesně podle vlastních tužeb. Nedocenitelný je malý, ale o to šikovnější ohebný výčnělek. Ten nejen vibruje, ale v několika programech se i lehce pohybuje (podobně jako mrštný jazýček při orálním sexu), a zajistí tak slast, kterou si nebudete chtít odepřít. Potěšila nás také možnost aktivovat nahřátí vibrátoru na 40 stupňů během pár sekund. Vibrátor se ovládá pomocí dvou tlačítek, kterými můžete přepínat mezi celkem 12 módy – od slabších vibrací přes opravdu silné až po nepravidelné frekvence připomínající přírazy při skutečném sexu či dráždění prsty. Příjemným bonusem je mobilní aplikace dostupná zdarma, díky které si můžete například okořenit cestu k vrcholu vibracemi v rytmu vaší oblíbené hudby.

Samozřejmostí je, že nemusíte řešit starosti s vybitými baterkami, energii voděodolnému zajíčkovi dodáte speciální nabíječkou. Na jeden zátah by vám měl dopřát až hodinovou rozkoš. Upozorňujeme ovšem, že při jeho schopnostech vám dost možná ani tento čas stačit nebude.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.