30. výročí revoluce: Speciál zajímavostí, filmů i trendů před a po listopadu 1989

Redakce iPrima.cz připravila k oslavám 30. výročí od sametové revoluce řadu poutavého obsahu. Níže si v našem online speciálu vyberte z nabídky témat, která se ke 30 letům svobody i událostem před 17. listopadem 1989 vážou. Připomeňte si zásadní i méně známé historické milníky, ale i dobové trendy nejrůznějších oblastí života Čechů a Slováků.

Celých 30 let uběhlo od 17. listopadu 1989. Sametová revoluce byla vyvrcholením událostí, jež proměnily životy obyvatel tehdejšího Československa.

Připomeňte si prostřednictvím článků, českých a československých filmů online, unikátních fotogalerií, ale například i receptů atmosféru a trendy doby před rokem 1989 i 30 let svobody, které letos oslavujeme.

Vše k tématu 30. výročí revoluce 1989 na jednom místě:

30 let svobody se týká i českého filmu.

Vyberte si a přehrajte některý z ikonických českých filmů v našem archivu iPrima.cz.

O bezmála čtyřicet let nazpět vás přenese ve svých vzpomínkách na mládí hlavní hrdinka rodinného seriálu Všechny moje lásky Marie.

Pilotní díl televizní novinky Všechny moje lásky sledujte už tuto neděli. Začíná ve 20.15 na Primě!

V předpremiéře vás necháme nahlédnout na módní lahůdky z roku 1979. Takto vypadala Marie, když s nejlepší kamarádkou Jitkou vyrazily na soustředění:-)

Dámy, do které teplákovky byste „šly“ vy? Zelená nebo hnědá. A co říkáte na bílá tílka?

A teď otázka na muže. Outfit které z hereček vám připadá více sexy?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.