Parta z penzionu: Porod Anny Polívkové

Parta z penzionu představí oblíbené komiky v novém improvizačním formátu.

Nová improvizační show s názvem Parta z penzionu vzniká ze scenáristické přípravy autorů a improvizace herců, kteří mají v penzionu každý svou přidělenou roli či dvojroli. Jedině režisér ví, jak má příběh skončit, a je na hercích, jak se v rámci svých charakterů k cíli dostanou.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Do penzionu přichází (ne)zvaný host – Jitka, žena ve vysokém stadiu těhotenství v podání Anny Polívkové. Problémem je, že pokud se jí dítě narodí v penzionu, má zde doživotně ubytování zdarma. Navíc si kuchař vzpomene, že tu s dotyčnou strávil silvestrovskou noc, přesně před devíti měsíci. Tu samou noc navíc zhřešil na silvestrovské párty i recepční. A bez hříchu během té samé noci není ani číšník. S Jitkou se dokonce za záhadných okolností setkal i provozní. Otázka, kdo z nich je otcem, nakonec není tak podstatná, protože Jitka začne rodit a personál penzionu se rázem musí proměnit ve špičkový lékařský tým. A i identita otce je nakonec odhalena…

Podívejte se na video, kde farář poprvé promluví o své atypické vadě:

Komici z oblíbené Partičky – Michal Suchánek, Igor Chmela, Richard Genzer a Michal Novotný, ke kterým se v každé epizodě připojí další herecký kolega (například Anna Polívková, Leoš Noha, Berenika Suchánková nebo Miroslav Etzler) – se v novém pořadu ocitnou v penzionu, který daleko od všech turistických atrakcí balancuje na hraně krachu.

Podívejte se exkluzivně na taneční číslo recepčního:

Každý z herců má v rámci penzionu svůj daný charakter, a diváci se tak mohou těšit na Michala Suchánka v roli (nejen) recepčního, Richarda Genzera jako uklízečku i kuchaře, Igora Chmelu coby (nejen) číšníka a Michala „Bohouše“ Novotného v roli akčního provozního.

Sledujte ve čtvrtek 30. května 2019 ve 21.35 na Primě.

Partu z penzionu můžete sledovat také ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.